Alte știri din fotbal
FCSB - Petrolul, primul meci de la „divorțul” de Mirel Rădoi » Echipele de start
3
Atacantul lui Dinamo, OUT » Andrei Nicolescu: „Nu e bine deloc”
0
Cum arată calculele pentru cupele europene, după ce s-a stabilit finala Cupei României
0
Giovanni Becali, impresionat de antrenorul din Superliga: „E peste Rafa Benitez, i-ar putea lua locul”
1
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Liverpool critică politica de la Chelsea: „Au cheltuit 1,75 miliarde ca să dea înapoi!”
0
Secretarul de Stat al lui Donald Trump, anunț de ultimă oră despre Iran
1
Ligile ar putea organiza un meci pe sezon în străinătate, conform noilor propuneri FIFA
1
Probleme pentru Radu Drăgușin? » Tottenham, acord de principiu cu fundașul revelației din premier League
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Bancherul putred de bogat care a devenit arhitectul Europei moderne. Era un ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Petrom a rămas fără motorină în unele benzinării, în urma prețurilor mai ...
Libertatea
kapetanos nr1
fortza steaua
bani... bani... bani..
Imi pare foarte rau ca trebuie sa la dau dreptate celor de mai sus dar inainte sa existati VOI, gsp (nu pot sa scriu cu litera mare)se mai putea vedea un meci sau un reportaj dar acum sunteti asa de flamanzi incat mi-e mila de voi...PACAT ,eram aici in Spania multi care deschideam laptopul cu voi..dar am sa sterg adresa definitiv !!!! SA VA FIE RUSINE ROMANI ADEVARATI !!!
animalele
Sa va fie rusine!!! cereti bani ptr asa ceva..... rusine!!! rusine!!!!..
imediat o sa cereti bani pentru a intra pe site pacat
doamne numai stiti din ce sa scoateti bani frate... sa inventat youtube... o sa va scada rankul siteului kred cu 90%...
Bai fomistilor, va dati in petic cu logarile voastre de cacat. Asta e ultima oara cand intru pe site-ul asta de lesinati. Ma pis pe voi si vad filmuletzele pe youtube si prosport.
Intrati pe youtube si scrieti steaua cfr 2009 si chiar primul video e cu rezumat. cum sa platesti la milogii astia vreun ban cand e gratis pe youtube?!? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.