Alte știri din fotbal
Lovitură pentru echipa din play-off! S-a accidentat și nu va mai juca în acest sezon
0
Oțelul se sufocă în datorii, iar jucătorii pregătesc proteste radicale: „Vor să boicoteze antrenamentele!”
0
N-a scăpat! Dani Coman, suspendat dur de FRF, la două luni de la scandalul cu Radu Petrescu
1
Andrei Nicolescu, laudă la adresa unui jucător de la Dinamo: „Putea fi cel mai bun străin din campionat!”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, cifrele la vedere! » Noul salariu și banii pentru transferuri
0
Real Madrid îi pregătește o ofertă de 160 de milioane de euro, însă starul lui Bayern i-a ironizat pe „galactici”: „Regii competiției?”
0
Antonio Rudiger, acuzat că a insultat un adversar: „Poate e bărbat să recunoască”
0
Florentino Perez a năvălit furios în vestiarul Realului, a scos un jucător afară și și-a vărsat furia pe vedete: „Tu ieși, nu privi și nu asculta ce se va întâmpla acum”
2
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
0
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Dosarul Liviu Dragnea – Tel Drum s-a reluat, după episodul interceptărilor ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
mult succes in liga a doua...sau a treia....sau a patra :))) vom vedea asta in saptamanile care urmeaza :)))
De data asta nu sistemul v-a copt-o, ci înșuși putregaiul lăuntric ... îl știi, are și un nume ... începe cu Co ...
sunt stelist pana in maduva oaselor,dar trebuie sa recunosc ca imi pare foarte rau de aceasta decizie.fotbalul va fi mai sarac fara aceste doua echipe "U" si Rapid,cum a fost si fara Timisoara siCraiova.asteptam cu emotie meciul cu dinamo si rapid,mare pacat
Ar trebui sa va fie rusine, va bucurati de distrugerea fotbalului din Romania,fara Rapid, Timisoara, Craiova,U cluj, sportul, fotbalul din Romania e pe cale de disparitie, degeaba va bucurati voi stelistii, nici pe voi nu va ajuta un campionat slab, chiar daca o sa castigati campionatul de N ori, dar daca intr-un campionat joci numai cu echipe slabe, cand dai de adversari mai tari prin europa, risti sa te faci de ras, asa ca mai bine rugati-va ca aceste echipe sa revina cat mai repede in liga 1, sa vedem un campionat frumos, cu dueluri tari, cu adevarate derby-uri, nu ce e acum, un campionat trucat de cine isi permite sa dea spaga mai mult.
Nu ti-am cerut asta, te-am rugat! Nu din ura sau din invidie, doar din dorinta ca macar pentru o zi sa nu mai citesc aceleasi rautati si aceleasi ironii ieftine. Macar pentru o zi!
In alta ordine de idei cica Rapid nu are licenta nici pentru Liga a doua momentan.
Nu o sa mai postez niciodata aici . Asta ceri , asta o sa fac . Dar vreau ca si rapidistii nu sa mai intre la noi daca se poate .
Pai vezi... Ti-am zis, si eu am aceeasi parere, a fost lovitura de stat. Chiar si taica-miu care a fost in strada in acele vremuri agreaza ideea asta. Dar, atunci cand a iesit in strada, mi-a spus ca a iesit pentru un ideal si pentru a REVOLUTIONA ceva. La fel ca tine ! Ca in ansamblu a fost o lovitura de stat, de acord, dar voi, cei care ati iesit in strada, ati iesit pentru libertate ca doar nu v-a impus nimeni. Din respect pentru cei care aveau idealuri si si-au dat viata pentru libertate, intotdeauna merg pe varianta 90% lovitura de stat 10% revolutie. Altfel gesturile voastre ar capata neinsemnare si nu mi-ar placea deloc aceasta varianta !
Prietene, cu tot respectul, chiar te rog sa nu mai postezi la articolele ce tin de Rapid, astea cate mai sunt. Daca nu din bun-simt, macar din respect fata de ceilalti suporteri. Indiferent cu cine tii, nu ti-as dori sa treci prin ce trec ADEVARATII suporteri in aceste momente. E usor sa arunci sa arunci cu ironii "fine" cand esti sus, de fapt ti-e mai la indemana decat sa intelegi.
Scuze . Si eu am fost printre credulii care a iesit si pe 21dec 1989 ora 17:15 au murit 17 tineri langa mine pe Bd N Balcescu , in fata Salii Dales si noi nu credeam la ora aia ca a doua zi pica Cizmarul . Revolutionari am fost noi 16-21 Timisoara -Bucuresti , restul dupa 22 dec incolo au fost niste romani iesiti pe strada bucurosi a fugit Cizmarul . Citeste inca odata interviul lui Gorbaciov cand a fost ultima oara in RO, a spus pe sleau ca nu a fost revolutie ca sa priceapa orice idiot .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.