Comentarii (300)
tinn
tinn  •  05 Mai 2018, 23:56
Postat de adriann_ pe 05 Mai 2018, 23:55

Daca exista da tu un exemplu concret. Sau oricine altcineva. E simplu, nu? Dar cand eu n-am vazut asemenea repetare, tu n-ai vazut asemenea repetare si in general vorbind nimeni nu poate aduce UN SINGUR exemplu eu zic ca lucrurile sunt extrem de clare.

exact in minutul 93 pe terenul gazdelor,arbitrat de Avram si cu exact 3424 de spectatori

adriann_
adriann_  •  05 Mai 2018, 23:55
Postat de badeadorian pe 05 Mai 2018, 23:47

Ba exista ...nu vedem noi toate meciurile !! . Trebuie arbitrat CONFORM regulamentului in vigoare . Daca intra jucatori de la ambele echipe se repeta lovitura indiferent ca este gol sau nu . Ca nu se respecta regulamentul in 90 % din cazuri este alta problema !!

Daca exista da tu un exemplu concret. Sau oricine altcineva. E simplu, nu? Dar cand eu n-am vazut asemenea repetare, tu n-ai vazut asemenea repetare si in general vorbind nimeni nu poate aduce UN SINGUR exemplu eu zic ca lucrurile sunt extrem de clare.

lionforever
lionforever  •  05 Mai 2018, 23:53
Postat de alenb pe 05 Mai 2018, 23:30

Adica daca intrau doar olteni si penaltyul se rata, atunci se repeta? Gandire olteneasca :)). Repeti penaltyul, deci ii creezi un avantaj Craiovei pentru ca au gresit jucatorii de la Craiova ca au intrat in teren? Penaltyul se repeta doar daca intra de la echipa din aparare, sincer habar nu am ce se intampla daca intra de la amandoua. Povesti cum ca era camora langa executant nu au treaba cu regulamentul, acolo nu scrie "daca isi creeaza avantaj", scrie ca nu ai voie sa intri inainte de executie si punct.

Si daca erau dimitrie și zlatinski se repeta ca nu sunt olteni nu ?

luciann
luciann  •  05 Mai 2018, 23:53
Postat de firaldo pe 05 Mai 2018, 23:50

Prea multe discutii ptr o faza,trebuia nu trebuia repetat...nu conteaza...daca Gustavo marca nu mai conta.Penalty-ul a fost ratat si cu asta basta.

Si oricum rezultatul ramane,nu-l mai schimba nimeni!:) Oricum a tras prost si Gustavo, nu stiu de ce a batut el, jucatorul faultat de obicei nu executa...

tinn
tinn  •  05 Mai 2018, 23:52
Postat de dinamo_fan pe 05 Mai 2018, 23:50

au influentat portarul sa sara mai tare :))

nope, portarul a sarit unde i-a zis c-o da

luciann
luciann  •  05 Mai 2018, 23:51
Postat de mario_rdfe pe 05 Mai 2018, 23:49

:)))) poate facea baluta un salt de trei metri si dadea cu capul, ca era in careu :)))) deci...daca tu incerci sa invoci litera regulamentului...penaltyul trebuia repetat si daca se marca....ptr ca oltenii erau in suprafata, punct !

Nu te mai preface ca nu pricepi si esti si mai catolic decat Papa! Se intra in careu la fiecare penalty dar aici Camora ii facea "marcaj" lui Gustavo si a si respins mingea ulterior!

firaldo
firaldo  •  05 Mai 2018, 23:50

Prea multe discutii ptr o faza,trebuia nu trebuia repetat...nu conteaza...daca Gustavo marca nu mai conta.Penalty-ul a fost ratat si cu asta basta.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  05 Mai 2018, 23:50
Postat de luciann pe 05 Mai 2018, 23:47

Pai cu ce influentau craiovenii aia doi? Abia paseau in careu! Se intampla asta la aproape fiecare penalty! Camora A INFLUENTAT faza ulterior prin respingerea in corner...

au influentat portarul sa sara mai tare :))

luciann
luciann  •  05 Mai 2018, 23:49
Postat de badeadorian pe 05 Mai 2018, 23:47

Ba exista ...nu vedem noi toate meciurile !! . Trebuie arbitrat CONFORM regulamentului in vigoare . Daca intra jucatori de la ambele echipe se repeta lovitura indiferent ca este gol sau nu . Ca nu se respecta regulamentul in 90 % din cazuri este alta problema !!

Corect, asa este! Problema aici e ca, Camora a exagerat si a si influentat faza ulterior, una e abia sa pasesti in careu si alta e sa-i faci "marcaj" aluia care bate...

mario_rdfe
mario_rdfe  •  05 Mai 2018, 23:49
Postat de luciann pe 05 Mai 2018, 23:47

Pai cu ce influentau craiovenii aia doi? Abia paseau in careu! Se intampla asta la aproape fiecare penalty! Camora A INFLUENTAT faza ulterior prin respingerea in corner...

:)))) poate facea baluta un salt de trei metri si dadea cu capul, ca era in careu :)))) deci...daca tu incerci sa invoci litera regulamentului...penaltyul trebuia repetat si daca se marca....ptr ca oltenii erau in suprafata, punct !

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 30
Comentează