Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Esti doar prost. Sa te uiti atent la UEFA dupa inscrierea Stelei.
***,de acolo te crezi jurist?*** nu te face jurist.Ai intrat acum cand lumea s-a retras,ti-a fost frica de confruntare?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostovane, nici un minim de 1GB de memorie nu ai. Eu am spus ca Registrul Comertului e obligata sa schimbe numele. Ce treaba are cu retrogradarea? Nu exista motive de retrgradare. Dar exista motive de faliment daca gigi nu plateste daunele produse CSA, 37 de milioane evaluare. Vezi ca azi fcsb=fcsb. Exact ce am zis.
Prietene uefa este autoritatea aici.Ti-am zis deocamdata,si retine deocamdata,acolo zice ca asta este Steaua,dovada este ca este trecut tot palmaresul.Ce va fi in viitor nu stim,nici eu nici tu.
Pr00stule.Citeste ce scrie pe siteul uefa la palmares.Pana la noi ordine asta este Steaua.Aici e palmaresul.Fugi tare,adrianne.Mai spune-ne cum parlmaresul este inscris la osim.
Asta e pozitia ta normala de fcsist. In genunchi. Stiam ca 140 de pagini nu ai cum sa le citesti nici in doi ani. Ghinion.
UEFA este o uniune a asociatiilor de fotbal din tarile Europei. Regulamentul comun adoptat (acceptat) prin afiliere nu inseamna drept de imixtiune fara limite in chestiunile interne. A dat UEFA comunicat despre palmares sau tu consideri ca site-ul UEFA este "litera de lege"? Ai impresia ca in afara de Talpan a mai avut cineva dreptate in toate povestile astea cu teme juridice in care toti ne dam cu parerea? Cert este ca acum va numiti FC FCSB si ca Clubul Sportiv al Armatei Steaua exista din nou.
fcsb-isti se plang ca Astra nu a reusit sa bata Viitorul si a pierdut cu 2-1. Pai fcsb a pierdut cu 3-1 si pe fcsbisti ii dor inca amigdalele .
Imperatoare, sincer, NU am crezut ca esti atat de PROST...Te compatimesc !
UEFA nu a zis nimic, prostovane. FRF a trimis o adresa la UEFA sa schimbe numele in fcsb. In vara FRF va trimite o adresa sa schimbe palmaresul fcsbului si UEFA va face acest lucru si va sanctiona fcsbeul. Sentinta de 37 de milioane daune facute de fcsb CSA-ului nici nu va interesa UEFA. Falimentul fcsb va fi aici in Romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.