Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
din nou marcator radu petrescu
Piciuarele au fost sus,intrare la rupere ,eu asa am auzit de la Craciunescu...
Ati mai luat 3 puncte cu arbitrii, partzarilor !
Ridica picioarele dupa gradinaru ? Si cu ce-l loveste pe gradinaru ? cu picioarele ? sau a intrat in el cu corpul ? Nu se da rosu pt intrarea aia. Arbitrul a crezut ca a intrat cu talpa in gradinaru, d aia a dat rosu.
Nu intereseaza pe nimeni stiri despre Steaua. Mutati va rog stirea la una dintre sectiunile: "Infractori, substante dopante si blatisti", "Cazuri penale dovedite" sau "Puscariasi in desfasurarea sentintei".
Pentru fault dur,ridica picioarele pentru a-l tampona bine pe Gradinaru...Putea sa se termine la spital...
Este rosu pentru fault violent.Punct.Ridica picioarele dupa Gradinaru...Nu se da rosu numai pentru fault ca ultim aparator...Pentru cei care au vazut meciul si mai cred ca Steaua a fost avantajata pentru faultul lui Tosca ar trebui sa revada cotul luat de Varela sau placarea lui Popa cind scapa spre poarta.Comentatori imbecili au spus ca in careu se intimpla multe-la Varela- iar la Popa ca a fost oprit...Keseru a luat galben deoarece la o faza identica s-a lovit de un jucator de la Viitorul...Dar desigur ,e mai usor sa dai in Steaua...
meciurile dintre viitorul si steaua, intre nasu' si finu' sunt o rusine!
Ati prins grai? Dupa meciul cu Ludogorets ati adoptat politica strutului... Vreti campionatul? Puteti sa le luati pe toate: campionat, cupa, supercupa,,, Batjocura pe care ati cunoscut-o la Sofia ramane unicat in istoria cupelor europene
"maicata" pare o marca de motocicleta japoneza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.