Alte știri din fotbal
Scandal la UTA înaintea meciului cu Rapid! Mihalcea a „explodat” la conferință: „Parcă a omorât șase persoane!”
0
După Dinamo, și UTA Arad vrea să profite de noua găselniță a FRF pentru a se despărți de patru jucători
0
„Nu mă mai uit la fotbalul românesc. Mi se pare plictisitor” » Actorul Andi Vasluianu: „Mai degrabă ați pierdut un antrenor decât ați câștigat un actor”
0
Verdict dur al lui Adrian Mihalcea înainte de UTA Arad - Rapid: „Asta m-a deranjat cel mai tare!”
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor: după spectacolul de ieri, preliminariile continuă cu alte două meciuri » Fenerbahce, favorită
2
Atletico Madrid intră pe fir pentru jucătorul dorit de Cristi Chivu
0
Ce au scris italienii, după AC Milan - Inter: „Slabă!” » Nota primită de Cristi Chivu
0
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
1
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Blatistul hagi continua cooperativa .... arbitrii comisii si omeniii . OARE NU SE MAI SATURA ..... o sa ajunga sa fie hulit peste tot . grețos caracter ...
furt calificat..asa e la mare
Bai imperatore dupa 20 de ani tot nu muncesti si tot demagogesti 24 din 24, 7 din 7 pe gespe prosport digi etc !
Perioada prelungirii face parte din joc iar jucatorii batentionati cu cartonas ar trebui sa adopte precautia impusa de acesta. Cine n-are cap, vai de picioare. N-o ssun eu, cumuleaza intelepciunea populara
Le-au dat 30 % pe *** *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Maestre Dinamo a ajuns un club de "doi bani " . Eu am spus de ani de zile ca virgula clubul se afla vizavi la reanimare , tinut in viata de perfuzii ! Odata ajunsi unde meritam in play out tin pumnii sa nu retrogradam ! Vom intilnii acolo echipe mai puternice ca a noastra ! Mai usor cu HEI RUPca nu tine cu mine .
CATE MECIURI L-A ARBITRAT BARSAN PE HAGI IN ACEST CAMPIONAT ?????? STRIGA HAGI LA EL "MAI BAIETE..." SI ASTA TREMURA TOT ....!!!!!! ASTA NU-I ARBITRU ....!!!! HAGI SE COMPORTA CA IN DIVIZIA "C".....!!!!!
CATA NESIMTIRE LA "REGE".....!!!!!!! ASTRA NU A AVUT NICI O SANSA .....!!! ARBITRII CARE LE DAU 5-10 % CELOR DE LA VIITORUL , ACUM LE-A DAT 30 % ....!!!!! IAR FAZA GOLULUI E O MARE NESIMTIRE A LUI HAGI ....!!!!! EL I-A INSTIGAT SA NU DE-A MINGEA ....!!!!!! RUSINEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"In lipsa de Dinamo"...Nea Bulivar, în buricul târgului se scrie altfel !
trebuie sa ne ingrijoreze fotbalul romanesc si recomand jurnalistilor sa comenteze real nu sa preamareasca neputinta ,daca sunteti curati pana si in sport suntem corupti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.