Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Gestul făcut de Lorena Balaci
0
Etapa #5 din Liga 2 » Dorinel vs Oprița, debut pentru Leo Grozavu, Ionuț Chirilă caută a doua victorie cu „grădinița”
0
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Chivu pregătește debutul „noului Pirlo”?! » Comparația făcută de italieni înaintea jocului lui Inter de la Cagliari
0
Acord spectaculos! Andrei Rațiu, la un pas să semneze în Premier League! Vestea momentului: negocieri pe final
0
Ce coincidență: i s-a întâmplat iarăși lui Istvan Kovacs, după scandal! » De data asta, nu a mai stat pe gânduri
1
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Un bărbat din Marea Britanie, căutat de 20 de ani în SUA, a fost prins după ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Comentam ceea ce spune Terminator, nu are legatura cu ceea ai spus tu! Ma rog, sper ca acum sa-ti dai seama ca nu sunt clona cuiva. :))
Lasa-ma sa-ti raspund punctual: - am avut un unchi de gradul 2 care era capital de vas militar (specializat anti submarine, nu stiu cum se numesc!). Cu ocazia respectiva, vizitand nava si automat portrul militar din Constanta m-a dus si in "Delfinul", care deja nu mai era functional!! - poate ai vrut sa faci vreo ironie legata de Basescu? Eu sunt apolitic. Nu am mai fost la vot de vreo 12 ani - inteleg ce vrei sa spui despre moral, insa tot nu sunt de acord cu tine! Daca ai caracter puternic, nu ai nevoie de moral! Romanii nu au caracter puternic, asta este! Aici iti dau din nou dreptate!
Nu la asta bagam apropouri . In fond dupa al doilea razboi mondial noi aratam mult mai bine decit grecii din toate punctele de vedere iar in fotbal grecii nu au existat pina la Panathinaikos in anii 70 ' la fel cum si echipele turcesti de cluburi erau jucariile nostre . Dinamo le-a tras un 9 - 0 scurt lui Besiktas in Cupa Cupelor atunci .
Are rost sa discutam despre trecut? In mod special despre cel incepand din antichitate!? Grecii au inventat civilizatia pe continentul european, pe care au preluat-o romanii aproape in totalitate (nu românii)! Tracii au evoluat si au format o civilizatie care s-a destramat, iar din urma ei s-au tras si dacii!! Comert cu miere si blanuri??? Asta iti suna tie a civilizatie? Este o minciuna ordinara legata de istoria noastra!!! Am fost tot timpul un popor de fricosi si lasi, insa pompata istoria sub comunisti ca suntem cei mai tari!
La altceva m-am referit . La infanterie ne distram cu ei. La nave eventual de razboi intreaba-l pe basescu ..)) Oricum si daca nu ni se scufunda flota peste noapte tot se distrau cu noi . Acuma serios vorbind gindeste-te la ce cluburi ar fi jucat jucatorii romani daca ar fi luat CAMPIONATUL EUROPEAN . Moral inseamna mult mai mult decit crezi tu .
Omule, cu acest mesaj am deviat cu totul intr-un alt subiect!
M-am referit strict la fotbal . Cit despre moralul infrastructurii insulelelor grecesti comparabil cu infrastructura insulei brailei sa fim seriosi . Una din insule este paradisul junioarelor de handbal de la rapid ...))
In privința asta ai dreptate ! Am crezut că te referi la anumite episoade din istoria lor dar dacă nu discuți este ok. !
Astia ies in strada si daca le majorezi salariile cu 2%, pe ideea ca de ce nu cu 6%!! Nu discutam acum de istorie prietene, insa grecii fata de noi au un mare atu, iar acesta este faptul ca oamenii de rand lupta pentru drepturile lor!! Ies in strada si isi striga "ofurile" public! La noi toata lumea comenteaza si critica de 22 de ani de cine suntem condusi, in schimb cand sunt manifestatii acelea sunt organizate de catre sindicate a caror lideri sunt plini de bani!! Aici ii dau dreptate lui Daniel! ROMANUL nu este in stare sa-si spuna punctul de vedere! Ii place sa comenteze prin carciuma, in rest nu face nimic!!
Moralul grecilor de rand este in acest moment la pamant!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.