Alte știri din fotbal
Publicul i-a cerut demisia lui Prepeliță, iar Dorinel Munteanu a dezvăluit dialogul de pe gazon: „Asta i-am spus”
0
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Reporterii GSP transmit de la stadion
0
FCSB, luată peste picior de o echipă din Turcia: „Suntem mult, mult mai buni decât ei”
1
FC Argeș - UTA » Tot play-off-ul e cu ochii la Mioveni! Clasamentul în timp real
1
Știri din fotbal internațional
On fire! Valentin Mihăilă a înscris al doilea GOL consecutiv în 2026
0
Nottingham Forest transferă de la Manchester City! » Toate detaliile mutării
0
Judecătorul a refuzat solicitarea lui Real Madrid în cazul Negreira » Laporta: „Mă bucur că le-a închis ușa-n nas!”
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Autogol caraghios
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Adriana Georgescu, avocata prinsă cu șpaga de 60.000 de euro a fost ...
Libertatea
Bănuiesc că prin asta spui că cei de la Astra nu au dreptate să strige cuvântul ăla. Îl apreciez pe Hagi! dar scuze trebuia să își ceară tuturor de la Astra. Și să accepte că atunci când ai lui ”fură” (prin termenul ăsta se poate înțelege multe în jargon sportiv), el este cel ce trebuie să lase capul în jos. Altfel niciodată nu va atinge omul Hagi nivelul fotbalistului Hagi.
... e că ești votant PSD? Stima noastră și mândria! c-am plecat din România.
Un derbedeu si un scandalagiu, acest Yuksel..
Dacă nici turcul nu îl cunoaște pe hagi....AȘA e..! Hoț și nu de azi , de vreo 25 de ani !
asta e adevarul care a avut cineva curajul sa il spuna marelui patron antrenor blatist si ridicat in slavi de televiziuni ,rusine sa le fie acestei strutocamilei viitorul
Afară din România cu turkul agitat!
Cata ura si invidie poate fi in capul unor golani ptr care si moartea lui Ekeng arata ce caracter urat are Hagi!Viitorul este o campioana si are cel mai frumos joc din liga1! Asta deranjeaza !
in meciul de cupa adversara lui hagi a avut eliminati in meciul de campionat a avut la fel si ATUNCI CINE I HOTUL si ekeng era mort si educatii lui hagi jucau ce sa i invete hagi caracter mizerabil a luat strategia lui gigi cu eliminarea adversarilor
Grețos caracter ... hagi blatistul ... sa nu uitam ca este si continua in liga 1 datorita blaturilor si arbitrilor
Esti un golan ieftin si ma intreb cata' *** " *** iti mai place !? Personal ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.