Alte știri din fotbal
Singurul jucător criticat de Gigi Becali, după victoria cu FCSB: „La câte țepe am luat eu, mai iau una”
0
După FCSB - FC Botoșani, Gigi Becali a intrat în direct aproape de miezul nopții: „Le-am cerut să facă asta, el va ajunge mare fotbalist”
0
FCSB, victorie absolut DRAMATICĂ, cu gol decisiv în minutul 90+6 » Roș-albaștrii o depășesc pe Dinamo! Clasamentul actualizat
42
Imagini uluitoare surprinse de fotoreporterul GSP » Cum a făcut Gigi Becali schimbările la pauză: Mihai Stoica a stat 10 minute la telefon!
3
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
:)))..Normal!:)))
Noi și Trump, ultima redută! :))
Pare ca doar 3 locuri mai sunt disponibile pentru play off. Primele.3 sunt deja atamate!
Seara buna, savi!
wtf? cum naiba sa scoateti egal? trebuie sa bata astra cu 4-0. cred ca pot,daca luni se anunta revenirea lui edi iordanescu,va da astra scor. auzi la ***,egal. wtf?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pari intriseci, o să facă brânza cașcaval, după cum se pare!
După cum merg lucrurile, anul viitor vom avea 18 echipe...
Bravo Contra. Cu 5 victorii la rand, esti oficial cel mai slab antrenor din istoria lui Dinamo! Si ai mai si pus clubul la niste cheltuieli uriase si ai facut o selectie penibila! Ai adus 2 verze de atacanti si ai dat afara un portar de nota 7 sa aduci in schimb doi de nota 5 si cu salarii de 4-5 ori mai mari! Pana si Mihalcea cu o echipa mult mai slaba si neantrenata a inceput sa obtina rezultate dupa 3 infrangeri
Pe cine pusca noastra intereseaza soarta carutasilor? Tu compari Dinamo cu o echipa de pigmei care se joaca prin tarana?:))
Ar fi păcat să retrogradeze Dinamo. Fotbalul românesc e 90% Steaua și Dinamo. Țin cu Steaua, dar nimic nu ar mai la fel fără dușmanii noștri...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.