Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby în lupta la titlu » Încă o accidentare la echipa lui Bergodi
16
Fază șocantă în Bayern - Barcelona, prima semifinală din UEFA Women's Champions League
0
MM Stoica a dat vestea în direct: „S-a terminat și pentru Ngezana”
0
Măldărășanu a cerut falimentul lui Hermannstadt: „Era singurul mod”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Finala Cupei Greciei: PAOK - OFI Creta
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Ma mir ca nu a zis o nimeni pana acum DAR o zic eu... Se pare ca nici macar la fotbal nu va mai pricepeti. TITLU:Dinamo-viitorul 4-1...dupa care plin de bucurie intru in articol si vad ca scorul a fost fix invers.
u credeam ca lui Fesnic i-a marit salariul!
Au zis.o mulți. GSP e așa ca o barfa, ca un zvon, la colț de stradă. Informatiile care apar aici rareori se confirmă (în special cele care vin din Pipera).
Plangea ca a "stricat manita"!:)))
Viitorul ca si fc5b penalty sunt cele mai mincinoase echipe din liga i!!
Bă, idioti ma sunteti voi bai gigistilor fara creier!? Pai a zis sa nu se asocieze meciul viitorul-Dinamo cu ziua nationala! Unde a gresit vier milor gigisti?? Scursuri ale societatii romanesti sunteti voi fc5bistii blatisti
Da, ei au luptat in primul razboi mondial fix pentru dinamo......belgicuge, ai minte cat idolul tau Gigi...
Nu mai asociati blaturile rusinoase ale lui hagi, facute cu ajutorul arbitrajelor ticaloase cu ziua nationala a Romaniei!! Se intorc soldatii nostri in mormant!!
asta e tata,roata vietii se nvarte ! s-au dus vremurile cand cristi lucra la meteo si controla si vantul si ploile !
"Barbat adevarat" acest Matan :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.