Alte știri din fotbal
Se pun în vânzare biletele pentru finala Cupei României » Care sunt prețurile
0
Cu sufletul sfâșiat de durere, Ionel Ganea a avut puterea să vorbească despre marea tragedie: „Am rămas cu un gol pe care nimic nu îl poate umple”
2
Vestea așteptată de toții fanii celor de la Steaua: „dușmanul” lor a plecat din minister și nu mai are putere în club!
1
Va fi din nou „vulcan” pe „Oblemenco” » Câte bilete s-au vândut deja pentru Craiova - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
FIFA se inspiră din regula FRF » Legea contestată dur de Gigi Becali ar putea fi impusă la nivel mondial!
0
Chivu l-a uimit și pe Mourinho: „N-am crezut niciodată că poate fi antrenor... A avea un PR bun este însă mai important pentru unii decât a fi cu adevărat capabil!”
1
Românul celebru antrenat de Luis Enrique, episod tare: „Bă, băieți, vă întreb ceva”. Atunci a intervenit marele Totti!
0
Gestul impresionant al lui Dembele și Upamecano! Momente unice pentru cei doi prieteni și cartierul unde au crescut
0
Lifestyle
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Cinci indicii din războiului din Iran care arată că NATO nu este pregătită ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Prețul energiei va atinge cel mai înalt nivel din ultimii ani, avertizează ...
Libertatea
DACA ERA STEAUA ACUM ERA SUSPENDATA SI FEMEIA DE SERVICIU. CIINII AU PE CINEVA DE CIND II LUMEA ACOLO LA COMISII SE VEDE DIN AVION ,VA ADUCETI AMINTE CIND UN FUNDAS DINAMOVIST A FOST SUSPENDAT PT. O LOVITURA DATA UNUI ADVERSAR SI A LUAT ROSU SUSPENDAT PT . MECIUL VIITOR NORMAL DAR DINAMO FACE CONTESTATIE CU PROBA VIDEO SI ARATA CA LOBONT L-A LOVIT PE ADVERSAR SI CE CREDETI COMISIA IL IARTA PE FUNDASUL DINAMOVIST DAR LUI lobont NU-I DA NIMIC . SI MULTE MULTE CUSUTE CU ATA ALBA LA dinamo OARE DE CE ?? DE CE NU SINT JUDECATI CU ACEIASI MASURA TOTI??????
Ba să nu câștige la nicio masă verde. Rezultatul a fost foarte clar pe teren. Restul sunt aberații de trei lei ale unor lătrăi frustrați!!
Da
Ce bandiți sunt ăștia de la Comisie. Au amânat decizia ca să cumuleze pedepsele. Păi ce crede cineva că ,,busines-manii” și ,,familiștii” lu Prunea s-au potolit? Să vedeți ,,refulare” la ,,băieții educați”. Și ăia de la Comisie pac-pac direct 10 etape fără spectatori pt două incidente într-o săptămână.
Daca Dinamo va fi cumparata de catre Claudiu Florica - cu banii din spagile de la Microsoft si EADS - echipa va fi a unei structuri de forta mai puternica decat Securitatea lui Ceausescu!
***, le e frică de huliganii dinamovişti. Totuşi, e bine, la meciul cu juveţii posibil să vedem un caft ca-n fime !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine! Mai auzim înjurături la adresa lui Negoiță, poate iar și Neagoe și Dănciulescu!
Eu nu stiu dece ***. Viitorul a fost net peste Dinamo. Dinamo nu mai este echipa ce se lupta la.campionat si pentru europa. Nu vedeti unde a adus aceasta echipa *** ala de Negoita? Cred ca a castigat meritat Viitorul plus ca aia nu sunt suporteri ,sunt niste scandalagii care merg pe.stadion pentru a creea probleme. Din cate stiu eu jandarmii nu mai au voie in incinta terenului de joc sau in tribune decat daca sunt chemati. Asa ca Viitorul nu are nici o vina.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca Dinamo spune ca aia nu sunt in realitate suportri ai lui Dinamo, clubul militean va castiga meciul cu 3-0 iar Viitorul sa invete sa organizeze un meci de fotbal. Este inadmisibil sa nu fi in stare sa ti in frau niste persoane, e drept un pic recalcitrantes, care se manifesta civilizat in tribunele unui stadion de fotbal. Hai Dinamo! Daca santem varza pe teren macar la masa din spate sa fim campioni
1. Arbitrul cu siguranță poate fi sancționat de către FRF pentru necuonașterea sau nerespectarea prevederilor regulamentare. 2. Cu siguranță se poate decide sancționarea ambelor echipe cu pierderea punctelor la masa verde: nu există nimic în regulament care să interzică acest lucru. Regulamentar ambele echipe trebuie să piardă meciul cu 0-3 la masa verde. Asta chiar ar fi un avantaj mic pentru Dinamo :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.