Alte știri din fotbal
Ilie Stan a spus dacă FCSB prinde sau nu play-off-ul și a numit principala favorită la titlu: „Clar!”
0
Laszlo Dioszegi a răbufnit, după decizia Comisiei de Recurs: „Continuăm lupta împotriva nedreptății”
0
Gigi Becali a renunțat la o sumă impresionantă » Cum și-a explicat decizia
2
Cristi Săpunaru a tras concluzia despre Moruțan, după debutul la Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Prima reacție a lui Răzvan Lucescu după tragedia fanilor lui PAOK din România: „Trebuie să simtă asta. Aici e ceva special”
1
Conte l-a lăsat pe Chivu și îl ia în focuri pe Spalletti: „O minciună sfruntată! Antrenor grozav, dar fără respect”
0
Antrenorul lui Fenerbahce, exasperat înainte de meciul cu FCSB: „Nu știu ce fac la București”
1
Jose Mourinho a vorbit despre Cristi Chivu și alt antrenor important: „Sunt băieții mei, sunt speciali pentru mine”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
.....și Bîrsan, arbitrul de casă al Viitorului(nu a fost trimis întâmplător la acest meci !), a știut foarte bine ce face !! Plus alte ”mărunțișuri” !
Auzeam niște...”voci avizate” pe la digi că vezi doamne Dinamo ar trebui să joace fără spectatori 1-2 meciuri !!??? Pentru ce ? Cei pătrunși pe gazon au profitat de organizarea precară, nu au comis alte fapte cu violență , deci singura măsură e probabil amendarea lor ! La noi pentru a acoperi modul deficitar de securitate al desfășurării meciurilor asigurat de cluburi, se recurge la această măsură prostească ! Viitorul trebuie amendat consistent nu cu 5000 de lei cum se face(în mod normal trebuiau să piardă meciul !) . Dacă ne uităm la ce s-a întâmplat la CE U21 după intrarea pe teren a acelei tipe, ce trebuia să se întâmple, să se joace următorul meci fără spectatori ??!!
Eu nu identific avantajul lui Dinamo sub nicio forma!?
Vorbeste la LPF,FRF sau la comisia arbitrilor sa schimbe regulamentul daca nu iti convine, pana una alta arbitrul de la meciul Viitorul-Dinamo trebuie suspendat etape bune pentru ca nu a respectat regulamentul!
Avantaj Viitorul pentru ca nu au pierdut cu 3-0 din cauza arbitrului corupt sau nepriceput care nu a respectat regulamentul si a reluat jocul dupa 23 de minute in loc sa piarda ambele echipe cu 3-0
Cine face parte din galeria lui Dinamo? Este firesc sa fie tratati cu "Duhul blandetii"! De ei este nevoie la diverse "actiuni", precum cele din Piata Victoriei, daca este cazul. Asa ca... "silence, please"!
Inevitabilul!
Avantaj Dinamo? Daca conform regulamentului ambele trebuiau sa piarda cu 3-0 de avantajul Viitorului nu spuneti nimic? Ce va mai place *** cu de toate! Forta Talpan!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))) buna.
Ce anume amână?Lucrurile sunt clare.Oare isi dau seama cei de la comisii ca prin deciziile lor de a închide ochii i încurajează pe acești suporteri sa intre pe stadion si data viitoare?Chestia ca suporterii lui Dinamo sunt recidivisti ...deci ce amână ei?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.