Alte știri din fotbal
Cordea a marcat cu FCSB, apoi a explicat de ce s-a bucurat: „Nu sunt apreciat”
0
După victoria la scor cu FCSB, CFR Cluj bifează al treilea transfer al iernii
0
Nelu Varga a prins curaj după lecția de fotbal predată de CFR: „Echipa îmi aduce acest sentiment”
0
Gigi Becali admite în premieră că ia în calcul demiterea lui Elias Charalambous: „Hai să vă spun un lucru!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan, meciul zilei în Italia » Echilibrul se menține pe Olimpico
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
ce tolomac. normal ca stadionul FARUL nu e omologat. nici un stadion din tara azi 25.06.2013 nu e omologat. omologarea stadioanelor se face anual incepind cu data de 01.07. a fiecarui an competitional. vezi ROAF. sau e prea greu
Cred că e unic în fotbalul mondial, ca o echipă să aibă numele unui oraș(cu stadion de fotbal) și ea să joace în fiecare sezon în alt oraș, după cum o mână transhumanța. Viitorul Constanța joacă la Ploiești cu Astra Ploiești care joacă la Girgiu :)))))))))))
fostul stadion al Astrei este liber, ala din ploiesti, sau Cotroceni sau de ce nu Regie ........ astea sunt goale,numai il foloseste nici draq
gica nici nu stii, cat de mic incepi sa fii. am comis-o : am dat citate din "analfabetul national"....ala cu licuricii mari si mici.
multi de aici vad ca au ce au cu constantenii ca nu-l adora pe analfabet. se uita un lucru: viitorul nu este echipa orasului constanta ci a orasului ovidiu din jud. constanta! este o mica mare diferenta. si s-a vazut cat de mult iubeste echipa care l-a lansat in fotbal cand a venit din turcia si farul nu avea antrenor iar el a preferat timisoara, fiindca era platit mai bine.
E si normal ca Hagi sa inchirieze un alt stadion! Cat timp o gasca de needucati il huiduie in scopul de a lua bani de la Hagi, este clar ca autoritatile nu vor sa-l sprijine. Poate sa joace f. bine si pe stadionul lui Progrsul-National si pe stadionul Astra din Ploiesti. Daca stie sa se apropie de ploiesteni, astia il adopta destul de repede. Este clar ca proiectul lui produce jucatori romani si este la inceput. Tot clar este ca Hagi are ochi pt. fotbalisti. Este pacat ca omul care ne-a oferit atatea bucurii timp de mai mult de 20 ani sa nu fie incurajat.
bine ca stii tu...greuceanule. tu esti ala care te dai de 3 ori peste cap si te transformi in musca si vezi ce face Hagi. Nebunule...
Te-ai trezit tu neicanimeni sa te iei de hagi,vai de capul vostru,coate goale.
"ASA rege,ASA FOTBAL !"
maria -ta , esti in cadere libera dupa meciurile de la sfarsitul campionatului !apropos, de ce nu joci in Bucuresti ca s-a vazut ca le "prieste" la muciosii tai!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.