Alte știri din fotbal
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Programul complet și clasamentul
0
Destinație surprinzătoare! Mihai Pintilii, aproape să semneze din postura de antrenor-jucător
0
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
0
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Știri din fotbal internațional
Bosniacii tremură pentru Edin Dzeko » Sezon încheiat!
0
Vedetele lui Chelsea s-au săturat de Enzo Fernandez » Legenda albaștrilor l-a trimis „la dracu!”
0
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Orisice ar zice contestatarii lui Gica Hagi, el are , deja, echipa si pentru la anul, oriciti ar...pleca. Echipa lui Hagi joaca si frumos si eficient. A nu recunoaste asta e si prostie , e si invidie, Bravo Gica Hagi !
Pana una alta Gica Hagi este singurul care dovedeste ca stie meserie, restul sunt carpaci. Toata lumea urla "vrem jucatori, vrem jucatori!" , doar Hagi face minuni cu pusti anonimi. Uitati-va la echipa lui cum curg pasele, cu cata larghete ies din aparare si cu cata inventivitate se apropie de poarta. Mai vedeti la vreo echipa romaneasca asa ceva?
A facut pereche cu Chiriches la Pandurii!Cel mai tare cuplu de fundasi din perioada aia!Acum,a imbatranit!E mai lent si face greseli!Eu l-am apreciat !
Patraulea,vezi că aștia mai buni ca Hagi joaca la matineu!
Daca ești fata după poza profilului,comentariul e de înțeles și de ignorat datorita necunoașterii cat de cat a fotbalului,dacă ești baiat ești dus rău cu memeaca daca nu recunoști meritele lui Hagi la Viitorul unde an de an își face echipa numai cu puști și reinventează jucatori catalogați prea repede drept esecuri.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La 25 de ani, cat sa mai creasca?
Machidonul pierde şi Cupa şi visele lui erotice cu locul 2 sau 3...Zât, urâtule!
Poate ai dreptate dar chiar si asa mie imi place ca mijlocas defensiv
Poate acum 4- 5 ani!Il vrei la Dinamo?..)))...3 goluri cu el in aparare!:)))..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.