Alte știri din fotbal
Tatăl lui Louis Munteanu a intrat în direct și a dat detalii despre discuțiile cu Gigi Becali pentru transferul fiul său la FCSB: „Noi nu am spus niciodată «nu»”
0
Încă un meci și abia apoi pleacă! Informație importantă din echipa „câinilor”
0
Antrenorul din Superliga pleacă după un singur meci: „Va fi altcineva cu Craiova”
1
Daniel Pancu a obținut licența PRO și devine oficial antrenorul principal al lui CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Probleme mari pentru Cristi Chivu înaintea meciului cu Liverpool » Titularul de bază al lui Inter este incert pentru duelul din Liga Campionilor
0
Neymar, adio Mondial? Vedeta lui FC Santos le dă fanilor vestea proastă
0
În ianuarie făcea spectacol pe Arena Națională, acum e gata să plece de la Manchester United
0
Neobișnuit! Șeful lui Bayern și-a luat informații despre Sporting chiar de la arbitru!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Florin Lăzărescu, scriitor: „Fără exagerare, aș putea scrie un roman cât ...
GSP SPECIAL
Americanul Russell Bentley, un propagandist al Kremlinului, a fost torturat ...
Libertatea
in sfirsit sa revenit la normal este normal ca Viitorul sa joace la Constanta ,bravo suporterilor constanteni pentru intelegerea avuta fata de G.Hagi si echipa lui sigur vom ramane alaturi de farul dar e bine ca vom vedea liga lui mitica la constanta prin Viitorul lui Hagi.
Viitorul trebuie sa joace pe terenul Farului !!! Un motiv ar fi prezenta spectatorilor la stadion !!! Mai ales a turistilor !!! SA JOACE TOT CAMPIONATUL PE FARUL !!!!
viitorul in serie B
Ajuta suporterii Farului...din ajutorul de somaj. Pana una alta i-ati ajutat pe infractorii aia care au preluat echipa sa scape de jucatori fara sa-i plateasca. Ii amenintati , ii bateti... Pascovici si ceilalti au simtit-o pe pielea lor. Momente dificile? Pai normal ca vin tot felul de sarantoci care se cred balene si vor sa fie patroni la fotbal pe banii primariei, pe bani din sponsori si din televiziuni dar nu stiu sa dea cu matura la stadion si sa faca un program de meci. Dar daca vine unul serios ca HAGI trebuie sa va plateasca taxa de protectie. Marshhh ma !
Sa-ti ceara tie HAGI acceptul sa joace pe un stadion din Romania? Pai , daca vine HAGI si zice ca vrea sa joace la tine in sufragerie (daca ai), tu iti iei hainele si te muti in parc. Si esti mandru de asta. De-aia il aveti pe Mazare primar de 15 ani... si pe HAGI il huiduiti.
Fanii Farului trebuie sa fie mandri doar ca Hagi doreste sa joace acolo,ca a pasit pe acolo si mai ales ca a evoluat acolo.Hagi este o valoare nationala.Dorinte de genul sa vina sa bage bani,ne ia juniori,sunt aberatii gratuite si cerinte inacceptabile.Omul face ce doreste cu banii lui,iar daca Farul nu e capabila sa-si pastreze pepiniera nu e vina nimanui,daca nu-i ia Hagi,or sa plece in alta parte.Avem timp sa descoperim si sa transformam toti ratatii in vedete,iar pe cei putini care fac parte cu adevarat din istoria sportiva a Romaniei ii hulim,injuram si renegam,avem noi talentul asta.
putin fairplay din partea unui suporter al echipei FC Steaua Bucuresti nu strica
Noi suporterii lui FC Farul nu amestecam Gheorghe Hagi Jucatorul cu Gheorghe Hagi Afacerstul, faptul ca suntem intr-o dificultate financiara, era normal sa ne ceara permisiunea Gheorghe Hagi pentru a evolua pe Stadionul Farul, dand dovada de minim respect fata de echipa care l-a lansat si a uitat-o pentru moment in trecut. Si nu, Nu vom numi stadionul "Mazare Arena", fiindca primarului nostru nu ii place fotbalul. Stadionul "Farul" va fi numit in viitorul Stadionul "Ion Barbu", fiindca Ion Barbu a fost singurul jucator devotat care si-a adunat prietenii sa joace pentru Farul in perioada de criza si totodata vor invata si tinerii literatura romana pentru Bac :
Cine nu isi plateste bilet bai oaie ? Galeria Farului este printre putinele din tara care merge pe banii ei in deplasari. Vorbesti exact ca o oaie. Stiai ca suporterii Farului ajuta si cu bani , acum in momentele astea dificile clubul ? Sunt treburile noastre interne si nu vreau sa comentez , dar macar sa faca si alti suporteri ce facem noi....
:))))))) Mazare Arena :)))))))Epic :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.