Alte știri din fotbal
„Dacă ai fi prost, aș înțelege!” » Discursul memorabil al lui Mircea Lucescu, dezvăluit în lacrimi de Răzvan: „A închis ușa să nu ne audă mama...”
0
Primele imagini cu noul transfer în tricoul Oțelului
0
Pancu nu se mai oprește! Următorii fotbaliști vizați să-și rezilieze contractele cu Rapid
0
Despărțire-șoc la Rapid! Tobias Christensen, aproape să plece din Giulești pe o sumă incredibilă
0
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de azi de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026! Totul despre perioada 17-28 iunie
11
Anglia - Croația, cel mai tare meci al primei etape a grupelor de la CM 2026 » Echipele probabile
0
U Cluj, tragere la sorți infernală » Dacă trece de Dinamo Kiev, un nou „balaur” îi va ieși în cale
2
De nicăieri: la ce echipă e propus Drăgușin! » Agenții discută cu fostul director sportiv al fundașului român
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
4
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Mașini scoase din uz în loc de utilaje din fonduri UE. Ce a rămas din ...
Libertatea
Sa o vanda si sa plece. Echipa de 2 bani. Vai mama ei. Am ajuns de rasul lumii. Daca nu o vinde, desfiintarea. Asta e solutia.Poate sa ia orice antrenor doreste, dar ce sa faca la echipa asta...jucatori fara valoare..vai mama lor.Oricum la cate datorii are si cate o sa se mai adune...no comment.Bye Bye Universitatea Craiova. Oare de ce nu mai vin spectatorii la meci? Oare de ce? Ciudata intrebare....
rorika lasa-ne prietene , chiar nu avem nevoi de tine . HAI CRAIOVA !
rorika: Ma topitule,aveti cu 1 punct mai mult ca noi,vezi-ti de retrogradarea propriei echip, nu ne mai da noua cu nasu' in fund.
Nu ati inteles nimic . Mititelu vinde numai daca ar fi un alt investitor care sa iubeasca Craiova la fel de mult ca el, dar cum nu este altul care sa iubeasca Craiova cel putin ca el , nu vinde !!!!!
ei, acum sa ii vedem pe marii acuzatori: unde sunt investitorii aceia strategici care nu se pot exprima pentru ca brutarul a facut din Universitatea un simbol de familie? Nu spun ca il vreau neaparat pe Mititelu, dar nici un Paunescu, Netoiu si alti agarici gata oricand sa duca Stiinta in curtea lui Dinamo sau Steaua nu vreau. Daca va veni cineva cu bani, singur sau in cooperare, si va face dovada bunelor intentii, jos palaria. Oricum, in criza actuala Primaria este o fata morgana demna doar de fotografii de familii in campania electorala. Pavel Badea s-a si grabit sa spuna ca daca il veti vota pe el, va face si va drege....... ne ajung povestile astea, le-am mai auzit si la Piturca.
Si 4 mii este foarte mult in comparatie cu cei prezenti pe ghencea. Voi ati venit cu 20 de suporteri si vorbesti de 4000 ai Craiovei :)))
Nu ma atac deloc. Doar ma mir de ce credeti voi, brasovenii de exemplu, ca aveti ceva de spus despre fotbalul de club din Romania. La voi in oras jumatate tin cu Steaua jumatate cu Dinamo si tu, de exemplu, discuti despre problemele Craiovei ... Intelegi? Nu ma atac, doar sunt nedumerit de unde atata grija pentru noi. Poti sa-mi explici asta?
O LEGĂTURĂ DE PRAZ+CLUB DE FOTBAL 25 LEI ÎNTREBAȚI DE MITITELU ÎN PIAȚA CRAIOVEI!
1milion de suporteri?????bai amaritule Benfica este clubul cu cei mai multi suporteri platitori din lume si are 160,398 socios(membrii platitori...tu vrei sa aibe craiova 500 miinu esti sanatos la cap.voi ati fost 8 mii la meci cu Steaua din aia daca pot platii 4 mii astia sunt membrii platitori pe care ii poate stringe craiova 4 mii nu 500 de mii mai sclerozatule..doamne e plina lumea de bolnavi..
Nu vine nimeni la Craiova decat gargara toata lumea mai ales fostele glorii , Mititelu saracu ar face ceva a incercat dar nu are 3 lei tot a tinut echipa pana acum dar la nenorocit excrocul de barbugiu. Sper sa ne revenim cumva . FORZA STIINTA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.