Alte știri din fotbal
Pancu s-a săturat și a făcut un apel în conferință: „Cum ar putea fi interziși? Pe Giulești nu voi auzi niciodată asta”
0
Oțelul - Metaloglobus » GOL din lovitură liberă în minutul 35!
0
Așa l-a convins pe Gigi Becali să-i pună contractul pe masă » Ce a reușit în acest sezon
1
Luptă INCENDIARĂ la promovare! Sepsi o bate pe Corvinul și amână sărbătoarea + clasamentul în play-off-ul Ligii 2
3
Știri din fotbal internațional
Arbeloa, întrebat frontal despre conflictul cu jucătorul lui Real Madrid
0
Chelsea l-a ochit pe atacantul care face senzație în Premier League » Clubul cere peste 90 de milioane de euro
0
„Uefantatiscii” de la Steaua și Rapid se întâlnesc din nou
0
Michael Jackson, antrenor în Anglia! Avalanșă de meme-uri, după gestul DJ-ului
0
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
0
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
6
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
18
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
om de afaceri.... de cand plm interlopul asta e om de afaceri... Tara puuuullliii ....
v-ati pierdut total bunul simt, dacA ATI AVUT ASA CEVA VREO-DATA. GHEARA to president!
fotografia asta am mai vazut-o la o sectie de politie! jegul iese la suprafata in RO. Ceausescu a stiut cu cine are de-a face! RUSINE! dar la Rapid se potriveste!
astea sunt visele lui copos
:)))) f tare asta cu "om de afaceri". iar numele mic al lui copos e criza-financiara. alt "om de afaceri" si asta. lume, lume!!! sa vezi ce-o sa se mai bata ciobanu' si interlopu' pe prime time la stirile "sportive", ce-or sa-si mai frece mainile aia de-si spun "jurnalisti sportivi". in loc sa ne curatam de c... ne afundam si mai rau. vai steaua noastra
toti infractorii intra in fotbal daca n-au loc in politica! pfuai in ce tara traim...
Asta da mutra de borfas! dupa cum arata sigur este mai de cacao decit becali! ce distractie o sa avem cu astia 2! Iar "juraniltii" de stiri 'sportive" vor avea subiecte de zmingalit hirtia. HA< Ha< Ha!!
ciorditoru' sef la ciorditori, altfel nici nu se putea.
e tovarash *
cum sa fie gheara la steaua... Becalii eu tovarash cu fratzii Camataru... Gheara e cu totu alta poveste...e peste ei :D ;) ar fi treaba buna k are d unde si ar fi SINGURU la care ciobanu nu i-ar comenta... pt k i-a inchis gura precedent intr-o discutzie la Nashu :D unde Becalii chiar si-a cerut scuze :))) (gheara era la telefon:D)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.