Alte știri din fotbal
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
FC Argeș - Sepsi » Robert Moldoveanu a lovit bara
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
6
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, în etapa #2 din Serie A » Drăgușin e titular, Bîrligea pe bancă
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Cristi Chivu pregătește o surpriză la meciul cu Cagliari » Poate reveni titular după un an
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
ciorba reincalzita nu a avut loc,in schimb alte ciorbe ca pintilii,bourceanu si tamas,da!nu inteleg ce mai cauta reghe si mm la steaua cand se vede din avion ca sunt pe langa fenomen!
o nulitate in fotbal nu l-a lasat pe sanmartean la steaua,acest lingau ***!sanmartean si la 50 de ani e peste ce joaca acum pintilii ,bourceanu,achim sau moke!sanmartean si ovidiu popescu ar face un cuplu beton la mijloc!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MM, mare specialist: Tatu făcea toate fazele, alea de cascadorii răsului !
Muresan zis si Ucigasul Portocaliu cu Chelie nu poate sa joace in viata lui la Steaua. Stancioiu ala e rezerva rezervei. Intelegi tu. Sau daca nu, iti explic eu. Lucian Sanmartean e un fost fotbalist. Si cam atat. Acum are timp sa realizeze cat de mult si-a batut el joc de propria cariera.
L-am uitat pe Texeira.
Duceti-l pe Sanmartean. Cum l-ati dus si pe Stancioiu. Ar mai fi Ga.Muresan si aveti o trupa * perfecta*.
Lucian nu mai poate face fata in liga 1 nici macar in Romania, din pacate. Si ce este mai trist in asta? Faptul ca el nu realizeaza asta!
Lucica ramane unul dintre noi,tot respectul Luciane !
Avand in vedere ca pasele lor merg doar in lateral si inapoi iar driblingurile sunt deja istorie cu siguranta ca si un Sanmartean la 40 de ani ar fi binevenit.Dar stai ! Poate nu face faza defensiva,poate nu rezista la exercitiile cu haltere de la asazisele antrenamente....Dar poate ca pleaca si Reghe ca n-o fi batut in cuie acolo !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.