Alte știri din fotbal
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Sorin Cârțu e ca Franz Beckenbauer: „Și dacă voiam să regizăm...” » Mesaj pentru Aurel Țicleanu
0
„Să nu uităm un lucru” » Ovidiu Ioanițoaia, prima reacție despre titlul Craiovei: „Riscăm să fim penibili”
0
Ilie Drăgan l-a recuzat pe arbitrul propus de TAS să judece procesul cu Răzvan Burleanu
1
Știri din fotbal internațional
PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului: „Fără precedent!”
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Here we go! Jose Mourinho a acceptat propunerea lui Real Madrid și revine pe „Bernabeu”
1
A plecat de la Real Madrid din cauza conflictului cu Mourinho, iar acum e convins: „Va veni cu cea mai seducătoare față a sa”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
1
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
bah, duduia, las-o in pl mea cu haisan!!! daca e baiat, ramane, nu face figuri!!! kuciak e peste el, asta e clar!!! daca are sange in instalatie, sta si trage tare!!! insa ptr el, probabil, e mai simplu sa o frece!!! nu zic ca roscatu nu ne-a scos de atatea ori, insa ar trebui sa se pregateasca exemplar!!! daca ia kuciak rosu, tre sa fie gata sa intre!!! da el se pregateste prin baruri si discoteci!!! daca e blazat, afara cu el!!! o fi el buffon si nu poate sa stea pe tusa!!!
Pentru "nu cont" : probabil ai reusit sa citesti mesajul meu pana l-au sters astia?
nu este deloc corect ce i se intampla lui Haisan! Omul asta a pus umarul mereu pt binele echipei si acum e tratat de parca niciodata n-ar fi facut nimic bun! Este pacat! O fi el mai impulsiv, dar cred ca bila lui neagra e ca nu-i un pupincurist si spune lucrurilor pe nume! Se vede ca multi il iubesc si apreciaza ce a facut atata timp la Vaslui. Multa bafta, Haisane! Si rusine celor ce-l trateaza asa!
Auzi la el: portar care in campionatul trecut a fost pe locul 4, nu creaza CONCURENTA !! HALAL ANTRENOR!!!!! IMI VINE SA URLU!!!!!!
Si inca ceva: Moldovane mai erai tu mare scula daca nu nu jucai niciun minut in untrun tur de campionat? Si una pentru Porumboiu: Iti doresc sa te frigi cum s-a intimplat cu portarii Vasluiului care scapau mingea printre degete!!!! Probabil n-ai uitat! Acum nu te mai bagi la ehipa!! Ai uitat cata bucurie ne-a adus Haisan, noua vasluienilor !!!
bai dudule... frate ... sunt din vaslui dar n`am vazut vasluian mai *** ca tine .. sincer iti spun ... pt ce sa strigi demisia ? si ce`ai vrut sa arati ca stai la tribuna 0 ? ma tu est*** de tot :| .... eu zic sa`ti vezi de scoala ta si lasa lumea care se pricepe .. parca ai sti tu situatia si ar avea dreptate haisan, iti zic eu ca haisan nu e chiar cheie de biserica, a mai fost la echipa a 2 de cateva ori, eu zic sa taci si sa nu mai lasi comentarii inutile ... mersi
Rog si pe ceilalti sustinatori ai echipei sa luati pozitie fata de situatia ingrata in care se afla Haisan. In particular ii doresc lui Haisan, tot binele din lume. Sa nu uiti Haisane, ca la Vaslui sunt multi sustinatori care te iubesc !!!!!
continuare: la 3 centrari, 2 la Iasi si una la Timisoara. La timpul respectiv chiar am glumit ca Haisan vroia sa faca facultatea ori la Iasi ori la Timisoara. In rest, baiat de nota 10. Vii tu acum cu chestii de doi bani si spui ca aduci portar care ce va face concurenta pe post, lui Kuciak. Sigur o s-ai faca concurenta , un portar care n-a jucat titular de 2 ani. Astept cu nerabdare meciul cu Steaua. Probabil voi primul, de la Tribuna 0, care va striga DEMISIA, DEMISIA...
haisan e in inimile noastre si il vom iubi mereu dar trebuie sa ne iubeasca si el pe noi astfel de mult incat sa ramana!!! haisane kuciak pleaca la vara ai sa vezi!! nu fi bleg si mandru tre sa ramai sa ne ajutzi in continuare !!! haisan te vom iubi si respecta mereu!! mai bine pleaca moldovan decat haisan!!!
Sunt mahnit si totodata revoltat pe Moldovan si mai ales pe Porumboiu. Moldovane chiar asa, Haisan nu face concurenta pe post? Tu stii cine a scapat Vasluiul de la retrogradare? Stii tu cine nea dus pe noi in Intertoto? Stii tu in cate meciuri din campionat ne-a salvat Haisan? Vii tu cu baliverne de doi bani ca Haisan nu creeaza concurenta pe post. Si ca sa fiu corect voi mentiona si meciurile in care Haisan a gresit. Este vorba de meciurile cu Iasul si cu Timisoara, cand a iesit gresit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.