Alte știri din fotbal
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Oare pe lume trăiți, prăzarilor? Testele CFR-ului au fost făcute la București de privații de la Regina Maria care mai apoi au fost refăcute în sistemul de stat de la Cluj. Dacă c8neva trebuie să dea în judecată pe altcineva, atunci CFR-ul ar trebui să dea de pământ cu ăia de la Regina Maria. Ce treabă are craiolguța ta aici? Prăzarii tăi ar fi fericiți să nu poată juca CFR-ul, ipocriților.
Dacă CFR mai amână un meci ,ar trebui să fie penalizată cu 3-0 la masa verde, Craiova miercuri joacă la ASTRA , dacă bate pe Astra, Craiova este virtual campioană și astfel nu se va mai decide campioana in birouri, Liga trebuie sa aibă toleranta zero în astfel de cazuri,nu poți amâna meciurile la nesfârșit, nimeni nu e vinovat că ai jucători găsiți pozitiv, clubul respectiv este vinovat,ca atare acel club va pierde meciul la masa verde,este foarte simplu,dar nouă românilor ne place să facem din lucrurile simple de rezolvat, dificile.
Unii medici se cred la fel de deștepți după cum au salariile faraonice, se înșeală, aici e o șmecherie. Cfr a declarat fals jucătorii bolnavi de covit pt a îngheța campionatul și a primi titlul. Cum șmecheria n-a ținut, ce să vezi, jucătorii n-au nimic, o să joace titularii cu fcsb și cu craiova
Ce stire !!! nu am crezut niciodata ca asa ceva e posibil !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.