Alte știri din fotbal
6 lucruri mai puțin cunoscute despre Martin Pascual, noua achiziție a lui Dinamo: cine l-a adus + la Kopic nu ar fi avut nicio șansă!
0
Noul fundaș al lui Dinamo nu e Boateng! Este o „bestie” la duelurile aeriene, însă zero pe plan ofensiv
0
Farul și-a aflat adversarele din preliminariile UEFA Women’s Champions League
0
Se modifică regula U21! Ce propun cluburile + varianta pe care a găsit-o FRF
2
Știri din fotbal internațional
Scoția - Brazilia, în pericol. „Avem o strategie în minte despre cum să facem față situației”
0
Bosnia - Qatar, meci de totul sau nimic în ultima etapă a grupelor CM 2026
0
Elveția - Canada, meci decisiv pentru șefia grupei B de la CM 2026
0
Caz fără precedent: jucătoarea gravidă a câștigat la TAS! » Decizia contra clubului care a dat-o afară ilegal
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Aia nu mai e in puterea noastră "Ce-i rău nu piere, maica!"
Chiricheș nu este un jucător slab. Nu este nici unul extraordinar. Dar este peste majoritatea fotbaliștilor din Liga 1. Din păcate face de multe ori aceeași greșeală în apărare și nu se învață minte. In ce privește respectul cerut pentru ceea ce a făcut că fotbalist pentru România..... Nu cred că există jucător român de fotbal in ultimii 10 ani care sa fi realizat ceva (in plan fotbalistic) pentru el, pentru echipa de club la care a jucat și cu atât mai puțin pentru România care sa și merite respect pentru asta. Pur și simplu nu avem realizări. Și nici lui nu ar trebui sa ii pese prea mult de ceea ce spune presa, suporterii și chiar nea Gigi (in special când îl laudă).
Chiricheș nu este un jucător slab. Nu este nici unul extraordinar. Dar este peste majoritatea fotbaliștilor din Liga 1. Din păcate face de multe ori aceeași greșeală în apărare și nu se învață minte. In ce privește respectul cerut pentru ceea ce a făcut că fotbalist pentru România..... Nu cred că există jucător român de fotbal in ultimii 10 ani care sa fi realizat ceva (in plan fotbalistic) pentru el, pentru echipa de club la care a jucat și cu atât mai puțin pentru România care sa și merite respect pentru asta. Pur și simplu nu avem realizări. Și nici lui nu ar trebui sa ii pese prea mult de ceea ce spune presa, suporterii și chiar nea Gigi (in special când îl laudă).
Sau să mai vină și la națională.
Circires, un zero cu aere de fotbalist. Barat. Bine ca l-a luat asociatia familiala gigista fc10sb!
"a jucat". Buna asta =)))))
Ai dreptate, ma disociez de grup, si recunosc ca spre deosebire de ceilalți eu am reușit sa identific si un lucru bun făcut de Chirica$h pt fotbalul românesc: s-a retras de la Naționala! :-))) Nu glumesc, este un merit, alții, chiar mai slabi, nu au avut acest minim de decenta macar! Asociere!? Deocamdată au făcut cerere la FRF pt derogare. Conform regulamentului, asocierea se poate realiza si in timpul sezonului (se va oficializa desigur după terminarea sa) cu condiția sa fie depusă o scrisoare de intenție înainte de prima etapa.
noaptea mintii de la un fecesebist. "Chiriches este unul dintre cei mai buni fobalisti romani din momentul asta si o stii! " . tu te auzi ce spui? si mai si crezi ? arata mi un fotbalist roman bun , la 22-28 de ani .si tu mi spui de asta ca la 33 de ani e unul din cei mai buni ? asta , cu alibec , grigore sunt expirati . dar na , la mintea fecesebista orice ia jiji , e bun .
Da, chiar ca da, Nea Gicule
Oricat de tare urasti FCSB ul nu cred ca gandesti asa. Chiriches este unul dintre cei mai buni fobalisti romani din momentul asta si o stii! Nu cred ca ai mintea tuturor celor care spun ”cine e si Chiriches”. E ala care a jucat pe la Tottenham sau Napoli. In alta ordine de idei...va mai asociati cu cineva sau a fost alta teapa? Ca mai aveti putin pana la termen si iar va aud vaitandu va ca nu va iubeste lumea. Promovati anul asta sau etern in B?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.