Comentarii (70)
radumatei  •  17 Februarie 2020, 12:08

Care-i faza cu scandarile jignitoare? Eu nu aud acolo decat "steaua bate dinamo", ceea ce mi se pare perfect acceptabil intr-o competitie sportiva care nu a fost acaparata (inca, complet) de fatalai. Iar pentru vova cohn am o singura intrebare, ca-l vad asa, mai razboinic si dispus sa anpuste oameni: *** ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Marian Dinu  •  17 Februarie 2020, 11:53

Cine sa schimbe sau sa faca ceva in aceasta tara?, cine?, cand toate televiziunile se hranesc din astfel de personaje, gen. Mm, Popescu, Becali, etc., nu ati vazut o emisiune de acum cateva zile in care marele gazetar Decebal se lauda cat de mult castiga el cand erau si Borcea, Copos, etc., cat de mult bine au faceau personajele astea fotbalului?, ca se simtea altfel inaintea unui derby, desi el inca nu gandeste ca acesta nu se poate numi deeby?, derby a fost Dinamo-Steaua, Steaua nu mai exista, deci?, daca juca Steaua nu fcsb -stadionul era plin, nu 28000 sau cat o fi fost. La asta nu se gandesc marii gazetari, nu se gandesc ca sunt ffff multe persoane care nu mai merg la stadion de cand nu mai exista Steaua.

anthony_alexandru  •  17 Februarie 2020, 11:46

Domule Cohn cand tu iti lovesti direct cu pumnul in fata propriul suporter platitor de bilet sau abonament iar patronul te face frate de cruce acum dumneavoastra doriti executia asemanatoare lui Ceausescu pentr o o scandare ....pe ce principii sa construim realismul ?

vladutz13  •  17 Februarie 2020, 11:44

Fix la Marcel Popescu ma gandeam dintre cei de-acum, dar puteam sa zic si de cativa *** care nu mai sunt pe-acolo dar injurau fcsb ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alexbibirica1  •  17 Februarie 2020, 11:38

cand patronul craiovei dadea anumite lucruri fostei Steaua Bucuresti atunci nu mai a sarit in sus domnul CON ca sa fie suspendat 200 de ani ? sau alti oficiali ai altor formatii din romania care au injurat sau jignit FCSB , fosta Steaua ... recte , sumudica ... etc

Danut Ognean  •  17 Februarie 2020, 11:36

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alexbibirica1  •  17 Februarie 2020, 11:36

https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/florin-prunea-reactie-socanta-in-direct-la-tv-a-injurat-steaua-si-a-amenintat-10-milioane-va-fi-biletul-450865.html

alexbibirica1  •  17 Februarie 2020, 11:34

ipocrizia e la cele mai inalte cote. pai cand alti artizani ai fotbalului , recte prunea ... injura cu patos echipa lui becali , atunci nu mai trebuia suspendat 200 de ani , domnule CON ?

chernomor  •  17 Februarie 2020, 11:18