Comentarii (70)
Mike Che  •  17 Februarie 2020, 13:45

Ce derapaj? Are perfectă dreptate! Iar vina e a voastră, că dați importanță unor personaje care distrug și ce a mai rămas din imaginea amărâtă a fotbalului românesc.

iar_am_primit_cartonas  •  17 Februarie 2020, 14:00
Postat de chernomor pe 17 Februarie 2020, 13:58

MM Stoica - un frustrat, un instigator, un recidivist - un FîCîSîBî-ist autentic.

Împreună cu Jiji și Mustață formează un trio pușcăriabil notoriu. Marca FCSB.

cpt.ahab  •  17 Februarie 2020, 13:45

De ar fi singura anormalitate și lipsă de civilizație din societatea românească! Suntem o țară deposedată de valori, de elite autentice, iar atacurile contra puținelor valori rămase sunt îndârjite și continue. Spațiul public e definit de vulgaritate, bălăcăreală, găunoșenie. De la președinte la vale. Meme e și el o voce marginală în acest cor al tenebrelor. Avea dreptate Tudor Gheorghe cu al său "Degeaba": am pierdut 30 de ani prețioși pe drumul spre civilizație. Nici plimbatul intensiv prin Europa n-a făcut să se lipească ceva de noi. Culmea e că se arată oripilați și foarte mulți dintre cei care au contribuit și contribuie din plin la această prăbușire. Nimeni nu se uită în oglindă, toți arată cu degetul în altă parte. Asta am produs noi, cu toții, să nu ne mai dăm victime ale politicului, străinilor, adversarilor. Suntem țara în care așa-zisa schimbare în bine a avut drept slogan ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chernomor  •  17 Februarie 2020, 14:05
Postat de iar_am_primit_cartonas pe 17 Februarie 2020, 14:00

Împreună cu Jiji și Mustață formează un trio pușcăriabil notoriu. Marca FCSB.

Practic ăsta e brandul FîCîSîBî-ului. :)) Băi Gigi, pune și 2 zabrele la stema aia ruptă din familia Simpsons. :))

chernomor  •  17 Februarie 2020, 14:04
Postat de zizu pe 17 Februarie 2020, 13:10

Voi masmedia ați creat un monstru,fcsb,cu multe capete,unul mai rău ca celălalt! Voi sunteți vinovații principali ptr dezastrul din fotbalul românesc

Presa săracă a plecat capul și a întins mâna către prima persoană care a dat. S-a nimerit să fie Gigi. Dacă nu era el, era altul. Dar tot la fel. Fiindcă ăștia sunt "oamenii de afaceri" de la noi: niște escroci care azi vor să bage 1 leu și mâine, cel târziu poimâine, să scoată 100. România e terminată. Nu trebuie să te mire că și presa e terminată.

Marian Iordachescu  •  17 Februarie 2020, 13:23

Se cunoaste ca o parte dintre ziaristi sunt cumparati de Becali ,dar daca Liga si Federatia nu ia masuri drastice cu acet derbedeu care pateaza fotbalul romanesc ; MM Stoica , insemna ca si aici e ceva putred Nu are ce cauta sa stea pe banca acest puscarias daca nici pana la varsta asta nu s-a educat Dar Dumnezeu nu doarme si a batut vantul in directia FCSB-ului si ce a vrut sa arunce pe Dinamo a ajuns toata pe Stoica si FCSB

Gelu Oanca  •  17 Februarie 2020, 13:02

Nu stiu, de ce comisiile nu sanctioneaza echipa, la care este oficial aceasta caricatura. Dar la acest club este o adunatura de puscariasi, de la patron la sef de galerie.

babacloanta  •  17 Februarie 2020, 12:43

cum sa se ia masuri de catre patron sau liga daca toti sunt e aeiasi teapa ..puscariasi sau viitori ..sau in fam copilul e ajutat sa scape de puscarie dupa omor in stare de ebrietate si cine stie cat fumase?fotbalul romanesc e condus de oameni de ti[ul lui mm altfel daca era unu ca Orban la puterea frf acesti mascarici certati cu lege (si iorgula este urmarit penal sau a fost)rau demult suspendati cum v-a fi si psd in iunie ..

Danut Ognean  •  17 Februarie 2020, 12:42

memeule doliu placut

miguel_delpiero  •  17 Februarie 2020, 12:37

Deacord, i se vede caracterul unui astfel de președinte de club, director sportiv ce o fi pe acolo. L a lucrat pe narcis și acum se vad efectele. Cu mm la timona a fost dezmaț în cantonament la Marbella. Băieții la băutură, cluburi, scandal, știu ei de la echipa, mai puțin Gigi care le da salariile la închiriații ăștia. Și incidentele din Marbella sunt un efect al formei și a conducerii clubului de mm!!!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7