Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
M-as bucura dacă Mieita s-ar înțelege cu Mititelu și l-ar transfera pe Blanuta în coproprietate.Poate ar fi un început în "uniunea" celor doua cluburi.
Cand aud texte ca "jucator tanar" ma umfla rasul! Blanuta are 23 ani, nu zic ca e batran, dar daca te uiti in arena internationala jucatorii de valoare arata aceasta valoare la 19 ani, nu asteapta sa ajunga la 25! Cu alte cuvinte, Blanuta este un jucator bunicel, dar cam atat, nu trebuie sa ne asteptam ca "e de viitor".
universitatea craiova are nevoie de un atacant precum blanuta, munteanu ori barligea dar aduce doar epave care nimeresc doar buturile de rugby!!! dar mai mult are nevoie de antrenor, ca de la multescu si mangia doar belele cu ifose a adus... radoi-reghe, reghe-radoi, balint-papura, papura- neagoe si altii care au performante zero!!! rotaru e departe sibiul sa-l vezi pe maldarasanu?? ai vazut ce joc are hermanstadt cu echipa in insolventa??? de aproape 5 ani mentine sibiul la locuri de frunte cu joc combinativ aerisit pe atac la jucatorii pe care ii are!!!!
Ai vrea tu să fii " distrus " cu salariul pe care îl are!
Baeten... alt jucator irosit la *** din Berceni si distrus ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.