Alte știri din fotbal
Nuno Campos găsește un golgeter la primul antrenament la Săftica » Și fiul unui fotbalist cunoscut speră să-l impresioneze pe portughez
0
GSP a intrat în cantonamentul lui Ilia Topuria » Ce secrete pregătește „El Matador” înaintea meciului cu Justin Gaethje
0
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Cazul care a șocat Italia. Pedeapsa primită de o afaceristă după ce l-a ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Cine este miliardarul alături de care Simona Halep a fost surprinsă în ...
Libertatea
Bro esti greu de cap? e vorba de o utopie....
de ce esti prost si jignesti? am vazut si noi ca s-a anulat un gol valabil , dar nu cred ca trebuie sa jignesti..defapt nu e de mirare ca acum vad ca esti suporter stanei...halal!
parerea mea ca CRF are cel mai bun joc ..respect,bo@zgorii! de azi imi dau cetatenia romana pe cea de bo@zgor.
asa e nu a fost blat....nu a fost blat cu sibiu.ati avut cu arbitrii
viciere nesimtita de rezultat la fel ca in meciul cu steaua - brasov... probabil ca unii doar asa pot sa se tina de Dinamo, dar ii rezolvam in meciurile directe... Forza DINAMO Forever !!!
Bai mai cititi si voi!!! In cazul in care se accidenteaza portarul se opreste jocul...........NU POTI SA JOCI FARA PORTAR!!!!!!!!! Mai cititi mai studiati baieti!!!!
Cinstitul de Craciunescu o sa vorbeasca din nou despre fante de lumina si alte cretinisme specifice. Si totusi exista o diferenta intre Craciunescu si Avram. Valceanu e "portocaliu" notoriu.Oare ce mai zic acum aia care credeau ca odata cu venirea megacinstitului o sa se arbitreze pe bune, facandu-se ca nu cunosc trecutul, cel putin dubios, al acestui mare arbitru ?! In ce ii priveste pe Sandu si Dragomir :o sa li se intample exact ce li se intampla altor MARI PUNGASI- DOVEDITI, PRECUM BLEJNAR, FAMILIA UDREA-COCOS SAU FRATII BASESCU ! IA UITE CE RAU LE MERGE !!! IN ROMANIA CINE FURA DOAR UN OU E BOU !!!
zi ma prostule, care a fost ultimul furt?eu urmaresc meciurile si nu i-l amintesc...sincer...e usor din gura, cu faptele e mai greu
asta nu a fost nici un blat magarule!
Daca voi, CFR-isti (bozgori) ati ajuns sa fiti condusi la faze de o echipa venita din liga a 2-a si in inferioritate numerica, sa mai si trageti de timp plus simularile alea de rahat mai ales al portarului, si sa mai si fiti avantajati de arbitrii, apai ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.