Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Voluntirul n-a jucat nimic, de fapt intrebarea-i ce caută ei în play-ul asta când play-ul lor este ălălalt ! Chefereaua a jucat ... ce-a jucat adică nimic, surprinzător că marele mierlăicios nu s-a plâns de albitru ( deja a intrat în dictionar )!
MM ce zice MM, e suparat?
Uiți ceva domnule. Meciurile Argeșului cu fcsb unde sia dat viata și cu CFR unde și-au dat singuri mingea adversarilor. Fundașul ala portughez a făcut aceeași gafa cu CFR și în campionatul regulat. Dacă poate fi numita gafă. Nu țin cu nineni dar sa fim corecți.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai blând, nu interesează pe nimeni scuzele tale
Cfr nu trece prin cea mai fericita perioada ,dar nu va veseliti și faceți grupuri și grupulete! ,( Voluntari cu fcsb = omenie ) urmează farul - f csb alta gașca de cumnați, fini,nași ,prietenii ,neamuri ,etc .etc . Va întreb pe dv. Este o lupta fair play !? Dacă da primul răspuns este primul meci farul- fcsb !? Vom vedea !? Sa nu uitați, eu sant aici și sant de acord sa- mi cer scuze tuturor ,Dvstra !?
superdane, chiar nu vezi ca tu esti principalul vinovat pentru jocul mizerabil al cfr-ului?
Până la urmă, totul e bine când se termină cu bine!
Ceartă-i, ceartă-i, așa se cimentează dragostea între antrenor și jucăori.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.