Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Iar ,,Re''constructia mult trambitata e mai degraba marea Demolare..! Nu trebuia decat sa ejecteze 3-4 jucatori si sa aduca 2 stoperi si un mijlocas inchizator,cu aceste schimbari si un antrenor capabil Dinamo se lupta lejer la podium in 2014..
Continua comedia ,,ororilor'' la clubul Dinamo...!Negoita pare ca poarta o palarie prea mare pentru un astfel de ,,buisness'' altfel mai bine s-ar gandi sa cedeze afacerea asta pana nu e prea tarziu!
Care este treaba aia buna, aducerea lui Selymes sau pierderea lui Rotariu???
fratilor voi freti sa-i dea unui jucator de 18 ani care inca nu a aratat nimic 10 mii de euro :)) ce drk sunteti fraeri... sumele astea se aplica doar la jucatorii tineri care inca nu au o valoare certa.. daca , confirma normal ca mai mareste salariu.... ce drk pic de logica n-aveti... numai sa criticati... negoita face treaba buna !
Este o mare prostie ceea ce ai scris!
Nu stiu ce sa zic, astia prea isi bat joc de Negoita si el nu spune nimic, ba mai mult le si intareste spusele.
Negoita a reusit ceea ce nici Badea si nici Borcea nu a reusit.Sa duca Dinamo in derizoriu.Cred ca marile glorii se rasucesc in mormant vazand pe ce maini a incaput Dinamo.
Facem pariu ca la urmatorul articol declara ca a oferit salariu 100 $ ?
Mai multi bani fac ospatarii, pe timp de sezon! :-))
Una peste alta, mi se pare jignitoare o asemenea oferta de 500 E pe luna...chiar si pt .."Nila" Costea :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.