Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
3
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
8
Arsenal - Sporting, retur pe „Emirates” în sferturile Ligii Campionilor » Echipele probabile
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Planul „Marshall” al industriei românești: 5 miliarde de euro în ajutoare ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Pe prostsport e o stire ca se joaca cu spectatori de vre-o 2 zile. Unul din cele 2 ziare online minte... oare cine?
Care "incidente" !!!???!!! Am fost la meci ca suporter al Rapid-ului, in grup organizat. Am fost preluati si escortati de jandarmi inca de cand am intrat in Jud. Prahova, pana la secotrul nostru din stadion, iar masinile si microbuzele noastre au fost parcate intr-un loc special pazit de jandarmi. La fel, dupa meci am fost escortati pana la iesirea din judet. In timpul meciului, nici din partea noastra, nici din partea "gazarilor" nu s-au aruncat/ utilizat petarde, fumigene, artificii, etc.. Nu au fost nici un fel de incidente intre suporteri. Fiecare tabara si-a incurajat echipa favorita, existand doar dueluri verbale si scandari la adresa "dusmanilor" comuni.
In anii '70 erau niste cafteli pe stadioane, dure, dure! Nu sunt de acord cu violenta, dar nici din orice rahat sa faci bici! LPF, FRF, nu mergeti voi la teatru, mai bine?
Lasa ti ba infectilor de la Lpf suporterii pe stadion, sa ne khacham pe sanctiunile si amenzike voastre idioate.
Montevideo, vidimo se! Film facut in 2014! Un film pt iubitorii fotbalului!
daca tot suntem vanati atunci haideti sa incetam cu petardere si fumigenele!Clubul nostru nu o duce prea bine din punct de vedere financiar iar aceste amenzi nu fac decat sa afecteze si mai mult putinul care exista.eu zic ca se poate si altfel!FZR
Nu vreau sa creada cineva ca sunt de acord cu acte de huliganism, chestii aruncate in teren, petarde, etc !! Ca un f vechi suporter al Rapidului care mergeam in galerie pe Republicii in anii '80 cred ca se poate si acum ca si atunci doar cu tobe, steaguri etc si astfel am scuti echipa de amenzi si suspendari, mai ales in aceasta criza profunda si prelungita d.p.d.v. financiar.DAR, nu pot sa fiu de acord nici cu stupizeniile astea de meciuri cu portile inchise, indiferent ca este Rapid,Steaua,Dinamo,Petrolul, FOTBALUL ESTE PT SPECTATORI SI PT SPECTACOL, oricum avem cea mai mica rata de spectatori din Europa, cred, cu aceste masuri chiar ca ucidem complet fenomenul.RUSINE FRF/LPF. FZR !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.