Alte știri din fotbal
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
lasa gaina ca l-ati luat voi pe printul cristea
Cine stie ? Acest Nelu Rosu nu este cunva oradean?
De Borza si mi-e imi place, mai ales ca e tanar, are executii f.bune de tot in plus e si dinamovist, de la U.Cluj i-as lua pe Lemnaru si Borza, plus Bus de la corona
cum sa ceri 2 milioane in avans pe 2 ani,cand tu nu esti sigur ca va face nici 200 de mii peste 2 ani!!=)))asta e nebun...crede ca toata lumea are pene pe spate!
Dinamo, daca vrea intr-adevar sa faca treaba, trebuie sa ia 2 jucatori experimentati si foarte buni, care sa ii creasca pe pustii aia ce au o valoare certa... modelul fotbalului turc, ce l-a adus pe Hagi, Popescu, Roberto Carlos etc. etc, mi se pare cel mai bun ! uitati-va cat au progresat in ultimii ani, datorita acestei idei excelente... eu unul visez sa vina la Petrolul 3-4 jucatori romani tineri de valoarea celor de la Dinamo, care sa creasca educati de Abin & Co.
Eu cred ca-l vor pe Mitea.
perla=))))) jalnicilor!
Dinamo sa-l ia pe Borza de la "U", care-i un jucator de mare viitor si sa lase taranii de la Chiajna sa directioneze oile direct la stana!
dinamo a transferat deja 2 jucatori buni. si va mai transfera 4. vor fi si mai buni decat cei 2 deja luati. asta e tot ce conteaza. sita cerne, valorile raman. au plecat petardele, experimentele nereusite. au ramas la prima sita si cateva specimene valoroase. este bine, tot inainte, spre 19 !
Eventual ar trebui ca aia de la Chiajna sa le puna covorul rosu celor de la Dinamo la negocieri. Si sa le dea jucatorul si o suma de bani, ca, na, doar e Dinamo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.