Comentarii (13)
mateuts37  •  22 Aprilie 2012, 18:45

sa nu uit, la meciul direct otelul - vaslui o sa tin cu vasluiul, cu conditia sa ia campionatul acesta, sa fim chit, am dat moka la oi, dam mok la stiuletari, bine cu ciubucul atribuit jucatorilor galateni, mercenati inascuti, dar pe care nu sunt suparat, caci sunt CAMPIONII ROMANIEI, ROMANIA tara cu un fotbal de 2 bani, putin peste cel din R Moldova si Albania.

mateuts37  •  22 Aprilie 2012, 18:42

sau oierul invins de porumbac ))) hai vasluiul, hai otelul, hai moldova ... hegemonia moldovei!

alpin  •  22 Aprilie 2012, 14:35
Postat de florinch pe 22 Aprilie 2012, 10:07

Wesley e foarte bun la Vaslui,unde il are pe Adailton care-i centreaza.Poate la Steaua ar fi fost o dezamagire mai mare decat fratii Costea sau Tatu.

Si Messi, daca ar ajunge la Steaua, ar fi de rasul curcilor!!! In atmostfera infecta din cimitir isi pierde mintile orice om normal.

rexrapidistul  •  22 Aprilie 2012, 10:19
Postat de treadstone pe 22 Aprilie 2012, 08:11

Lasa ca e bun si locul 5!Merge in Uefa, vin fraierestenii la meci , umplu stadionul si lui Becali buzunarul! Strica vestiarul un salariu mai mare? dar criticile gibonului de Pipera nu il strica?isi permite sa dea bani la antrenori ca sa plece de la Steaua, numai sa-si faca el damblaua, dar sa aduca fotbalisti adevarati nu!

Nu numai antrenorilor pe care ii goneste din Ghencea, dar da bani si altor echipe din campionat pentru a castiga cu rivalele stelei (asta declarativ). Rezultatul este altul, cand echipa "premiata" joaca cu steaua vor rupe norii in acel joc stiind ca becalio sa fie sensibil la terminarea meciului.

florinch  •  22 Aprilie 2012, 10:07

Wesley e foarte bun la Vaslui,unde il are pe Adailton care-i centreaza.Poate la Steaua ar fi fost o dezamagire mai mare decat fratii Costea sau Tatu.

daniel68  •  22 Aprilie 2012, 08:56

Are 32 de ani,ce sa mai faca cu el?E bun la noi in campionat,unde antreneaza patronii sau meseriasii precum Stoichitza,la faza golului trebuia sa-l marcheze om la om tocmai Tatu(1.5m))))))

treadstone  •  22 Aprilie 2012, 08:11

Lasa ca e bun si locul 5!Merge in Uefa, vin fraierestenii la meci , umplu stadionul si lui Becali buzunarul! Strica vestiarul un salariu mai mare? dar criticile gibonului de Pipera nu il strica?isi permite sa dea bani la antrenori ca sa plece de la Steaua, numai sa-si faca el damblaua, dar sa aduca fotbalisti adevarati nu!

laurmarian  •  22 Aprilie 2012, 06:20

Iar fraţii Costea, achiziţiile formidabile cu care Gigi se mîndrea în 2011, abia strîng nouă goluri. Imi place la nebunie cum suna "achizitiile formidabile cu care Gigi se mandrea" :)) CELE mai proaste achizitii! Da, da, da! Apropo, Wesley a fost cumparat de la Leixoes pentru 1,5 milioane de euro si nu pentru 800.000 de euro. Jurnalistii lui peste! 2 jurnalisti scriu un articol si culmea este gresit, pardon, nu-i culmea, este ceva normal la GSP ca aproape orice articol sa aiba o informatie eronata/neverificata!

el_feo  •  22 Aprilie 2012, 04:19

La golgheterii europei ati uitat sa-i mentionati pe cristiano cu 42 si pe messi cu 41 de goluri numai in primera.Astia doi in campionatul nostru dau o 100 de goluri pe sezon fiecare.

lollol  •  22 Aprilie 2012, 03:14

jiji imbatraneste degeaba tot oaie ramane...are 10 ani in fotbal si transfera numai gherle si asculta doar pe cine nu trebuie

  • 1
  • 2