Alte știri din fotbal
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Start de partidă
1
Daniel Bîrligea, prima reacție după ce s-a filmat cu logodnica Antonia pe gazonul arenei din Ghencea
0
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
9
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
0
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
ti-am citit comentariul atunci, am crezut ca te inseli dar nu am comentat asteptand sa vad ce se intampla. ai avut dreptate. cu toate acestea nu-mi vine sa cred ce eroare IMENSA a putut face Mamaligoiu. tocmai a dat cu piciorul la un titlu la care avea mari sanse (sa nu folosesc cuvinte mai mari). impreuna cu adailton, wesley facea peste 50% din echipa aia. Mamaligoiu se pare ca e un jiji reloaded, nimic mai mult. sa-i fie de bine si spor la balegar :(
Niculae nu e Wesley, poate-l aduce pe Mutu :))
Lasa, lasa ca cand o sa ajungi si tu la 64 ani nu o sa.ti mai vina greata. Crede.ma pe cuvant! :)
cand am spus vineri ca de asta a fost luat nicolae, pt ca va pleca wesley, am fost luat la misto. acum dati-mi voie sa scuip un pic pe cei care au facut acele afirmatii. nu trebuie sa fii geniu ca sa pricepi miscarea cu niculae. nu avea porumboiu bani sa plateasca un lot cu asemenea jucatori. nu m-ar mira sa plece si sanmartean.
drum bun, cale batuita, liga mamaliga e si mai echilibrata ca niciodata.
intram prea mult in detalii, nu ma intereseza fanteziile tale. eu ti-am dat un pont atat, te rog nu mai intra atat de mult in detalii imi provoci greatza alpine:|
M-ai inteles gresit! Sant cat se poate de normal,,, Dar multitudinea de trupuri tinere, zvelte sau musculoaqse ma ajuta altfel. Nu pot sa detaliez aici, dar cert este ca functioneaza mai bine treaba cand memorez figuri noi, daca se poate cat mai exotice.
Universitati de top??? =)) in visele voastre poate :))) Tara curata??? :))))) in comparatie cu cine "draghe"? ca in comparatie cu Europa civilizata IN NICI UN CAZ. Cum intri in Ungaria incepe mizeria si incep hotiile. Vama ungara e ultima inspre Europa civilizata unde se da/se ia SPAGA. Treziti-va la realitate ca sunteti ridicoli. Niste apucati cu pretentii enorme si capacitati absolut minore. Din 1526 nu mai insemnati nimic. Va bagati in seama numai prin salbaticia genetica care bufneste la suprafata cu fiecare ocazie ivita (apropos de 1956..."civilizatilor")
ce nebun esti, sa stii ca eu nu-s anti homalai am avzut pe discovery a-i o chestie nativa, deci asta e, asta esti tu bravo ca ai putere sa recunosti, totusi sastii ca sunt straight, imi plac doar fetele, daca vrei tu actiune la mine in oras poti veni la piscina, nu am nimic impotriva, multumeste-mi petrnu pont si suntem chit:))
Imi place! Unele instantanee care ma-nfioara le stochez in subconstient... Ma ajuta sa-mi mai colorez serile, inainte de culcare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.