Alte știri din fotbal
Supărat că ratează Oțelul - FCSB: „Să-mi explice cineva!”. La ce rezultat speră diseară
0
De asta a ERUPT Cristiano Bergodi! Avem tot tabloul scandalului: „Puteam să-i fiu tată!”
22
Pancu a anunțat un transfer iminent la CFR Cluj » GSP i-a aflat numele: fostul jucător de la Rapid!
3
Raportul „centralului” Rareș Vidican, după scandalul iscat între Cristiano Bergodi și Andrei Cordea
9
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Arsenal îl critică pe Ruben Amorim pentru tratamentul oferit starului lui Manchester United
0
Fără echipă din vara trecută, George Pușcaș li se alături lui Ionuț Radu, Florinel Coman și Adrian Șut: „Bun venit în familie”
0
Cole Palmer doboară recorduri în Premier League » A depășit și legendele lui Chelsea
0
Leo Messi ia startul în noul an cu un gol fantastic!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
După ce a mers la sală în Oradea, un american spune că România e mai ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
Kone ; " o fi becali funny , dar mai funny e sa-i ard la poponeatza pe paszkany + muresan , c-o am de 30 de cm si ei simt fiecare cm :)) "
ce tot ma urmaresti si ma radiezi de parca ai fi de la permise, voia pitesti.dreptul la opinie apartine numai lui jiji si cintasretilor sai???!!merci. ramii la oile tale. esti funny/e.
jucatorii, indiferent cine ar fi ei si de la ce echipa, sa-si vada de treaba lor si sa nu vorbeasca despre oamenii care finanteaza fotbalul. dialogurile trebuie sa fie "unu la unu": jucator cu jucator, antrenor cu antrenor, patron cu patron. altfel se ajunge la o mahala tipic romaneasca, in care fiecare se trezeste vorbind, dar cam nimeni nu se tine de munca.
Gigi e funny. ati mai vazut un cioban cu atatea oi care stiu sa-l pupe si in fund de dragul stelei. Gigi regele stelistilor.
s-au terminat de cules bananele sau acum e sezonul la cules prune,pere....o alta maimuta in gradina zoo cfr cluj
ce penal...ii luati interviu uni jucator din alta tara si tot de Becali il intrebati ...si dupa-ia spuneti ca de ce e prea mediatizat ...GSP...sunteti penali rau
te iau la steaua !!! dak ai zis k sunt funny chiar dak nu stiu ce inseamna e un cuvant ce nu il inteleg dar te iau la steaua ai zis ceva de mn ... bravo zdreant-o care esti !!!!!
Bravo mah, bine ai venit, bine ne-ai gasit, esti simpatic dar sa vezi ce simpatic si ce funny o sa ne fii dupa ce dai si un gol pentru CFR.
Depinde din ce parte de vedere iei acest subiect " Valiza " . Credeti ca e normal sa dai bani la o echipa ptr a juca corect ? De ce trebuie sa dai bani ? "Normal" ea ar trebui sa joace corect . Ei au sanctionat pentru a arata cluburilor ca nu e admis acest lucru . DE CE ? Daca dai bani sa joace corect , posibil deoarece altcineva a dat bani sa tranteasca jocul .
bai hahaleroo..zici ca yo sunt funny?? brovo ma zdrentoo..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.