Alte știri din fotbal
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Cum a ajuns Ronny Labonne la FCSB: „Recunosc că am luat modelul Craiova. M-a întrebat asta și m-a cucerit!”
2
Știri din fotbal internațional
După Mexic - Coreea de Sud, știm prima echipă calificată în fazele eliminatorii la CM 2026
0
Record în 60 de ani! Canada i-a șocat pe statisticieni: „Copleșitor”
0
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
0
Mondial încheiat, după clipele teribile din Canada! Reacția selecționerului
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
s://www.youtube.com/watch?v=FyVmxDeWmcg Auditie placuta, inteligentule!
A ajuns la Fiorentina, doar ca italienii l-au dat imediat afara dupa o intrare criminala la unul dintre juniorii echipei. Italienii si-au dat seama de pericolul acestui criminal pe terenul de fotbal.
La multi ani, Laca! Pacat ca n-ai ajuns mai repede in strainatate, ci doar cam la finalul carierei... Nu mai erai in aceeasi forma!
La mulți ani Marius si multă fericire tie si familiei,ramai unu dintre putinii fotbaliști romani de adevarata valoare ,iar dacă unii te califica "criminal o fac ptr ca sunt invidiosi dar mai ales prosti.
Intotdeauna am purtat un mare respect fata de unele glorii steliste cum ar fi Duckadam, Boloni, Marcel Raducanu, etc. Cu privire la acest criminal ce a curmat numeroase cariere de fotbalisti sub protectia familiei Ceasusescu si a arbitrilor, care nu era adversar pe teren sa nu-l fi scuipat, nu poate sa existe decat un dispret total! Halal glorie v-ati ales!
La Multi Ani!!! Multa sanatate si fericire.
La multi ani!
La multi ani Marius Lacatus !
La multi ani si multa sanatate!!!
La multi ani LACA !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.