Alte știri din fotbal
Partenerele fotbaliștilor rapidiști au furat atenția la ultimul meci din 2025 în Giulești » I-au făcut concurență lui Moș Crăciun
0
Anunț de ultimă oră la FCSB! Mijlocașul semnează cu roș-albaștrii: „E un jucător fabulos”
0
Valeriu Iftime vrea să transfere de la Rapid: „Ne interesează, dar nu dau bani pentru el”
1
Mihai Stoica, ultimatum pentru Tavi Popescu: „E la răscruce. Are două drumuri în față acum. Nu stau după nimeni”
2
Știri din fotbal internațional
Thiago Alcantara, ofertat de adversara din LaLiga! Spaniolul a răspuns rapid
0
Ce scrie presa din Turcia despre Ianis Hagi, după cele 71 de minute din Kayserispor - Alanyaspor
0
Arsenal - Wolves, în etapa #16 din Premier League » Echipele de start + cote
0
O nouă trădare de proporții în Bundesliga? Starul lui Dortmund i-ar fi spus „DA” lui Bayern Munchen!
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Asasinatul cu bombă de la Arad. Ce a declarat în instanță nepoata lui Ioan ...
Libertatea
Moarte suspectă în cazul Rodicăi Stănoiu, după loviturile la cap. Este ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Reacția lui Recep Tayyip Erdogan, după ce rușii au atacat trei nave ...
Libertatea
In ce grupa esti ma la gradi??? 1 sau a 2-a? Rau e sa fi complexat de performantele Stelei!!!!! :))))
@lacatusdinamovistu, frustrato-complexatul acestui site. Bai 17 Nentori, baga bine la capatana, in 2007 nu exista cupa ligii. Acel meci, daca a existat, desi eu nu cred, s-a jucat la nivel amical. In ceea ce priveste palmaresul direct, STEAUA este inaintea voastra. STEAUA - dinamo, meciuri directe in toate competitiile: Liga I 136 41 49 46 183 178 Cupa României 25 14 3 8 48 38 Supercupa României 2 1 0 1 4 4 TOTAL 163 56 52 55 235 220 Studiaza bine si nu mai veni cu povesti de adormit copii. Avem o victorie in plus si 15 goluri mai mult ca echipa care s-a facut de ras cu echipe de doi bani ale Europei gen 17 Nentori sau Knasfyrnufelag.
Mihai Stere,Claudiu Drăgan,Bogdan Aldea, Bogdan Mara,claudiu dragan . TOTI ACESTI JUCATORI CARE AU FOST SI MARCATORI IN MECIUL CU VOI ,DABEA SEMNASERA CU DINAMO.ERAU VENITI IN PROBE SI SEMNASERA PE 6 RESPECTIV UN AN ,CUM ERA SI RADOI,CLAUDIU RADUCAN,MIU ,FLORENTIN DUTRU ,VALERIU BORDEIANU ..ASA CA DINAMO A JUCAT CU REZERVELE NU CU LOTUL CARE LUASE CAMP[IONATUL IN SEZONUL 1999-2000..
steaua - DINAMO cupa ligii ROMANIEI anul 2000 0-7 ..ce tot o storci ?v-a dat cu terenul in cap ..amical ,cupa ligii ?esti mai prost ca marmota ...cea maiumilitore infrangere ..DINAMO IN MECIURILE JUCATE IN LIGA 1 E SUPERIAORA 47 CASTIGATE FATA DE 41 ..ANI LUMINA SUNTETI IN SPATELE LUI DINAMO .. nu ati reusit in perioada asta de reconstructie cu copii si jucatori adusi din ligile inferioare sa egalati macar sau sa va desprindeti la total unde aveti 1 meci mai mult ..de 5 ani DInmao joaca cu copii 16-17-10-22 de ani ..ce tot o aburesti in direct ?voi ati avut mereu bugete si jucatori care au evoluats i evoluaza la nationala si tot ati luat-o in mana ...Dinamo incet cu pasi mici revine la ce a fost in 73 cand a realizat recodul LIGII CAMPIONILOR EXECUTAND ECHIPA CRUSADERS CU 11-0 LA TOTAL 12-0 .SI IN ZIUA DE AZI RECORDUL STA IN PICIOARE ..AND DINAMO UMILEA IRLANDEZII STEAUA SE JUCA CU PAPUSILE SI JUCA IN CUPA SATELOR SI COMUNELOR ..IN 84 SCOATE CEA MAI TITRATA ECGHIPA A EUROPEI DETINATOAREA CUPEI LIGI CAMPIONILOR ANTITRE UN TOTAL 5-3 ..VOI JUCATI AMICALE CU AVANTUL GAINA .
Pe bune acum, nu esti comunist, insa mai mult ca sigur esti putinist! *** la Moskva!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În tribune va fi ,, doar dinamo" 100%, însă pe teren va fi ,,DOAR STEAUA" 100%.La asta sunt buni *** dans coregrafie cântec,si cu asta o sa rămână. Dar stați , aveti o șansă mare, pentru dans coregrafie cântec s-a inventat ,, Românii au talent". Și ar mai fi și ,,Ham talent "
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba ma amuzati cit de nimicuri sunteti dar nu va mai turie gura aia !! De fapt e normal sunteti balcanici . Ba? Ala uraste dinamo bucuresti . E un dezradacinat ca noi care SIMPATIZEAZA CFR-ul .
Voi nu mai aveți cheie de pe vremea lui Postelnicu...de 26 de ani vă chinuiți să deschideți ușile Europei cu vreo agrafă...șperaclu...sau alte dizpozitive preluate de la cei din Arestul Capitalei....
S au
Ala e Alpin . Pe mine ma amuza caci chiar sunt convins ca americanii au distrus tot ce era mai bun din punct de vedere al justitiei sociale pe pamint ascunzindu=se dupa asa zisele drepturile omului !! Nici un drept al omului nu e mai imoortant decit dreptul la munca un drept sfant in comunism . Per bune chiar nu sunt comunsim dar am spirit de observatie .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.