Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu și Adrian Mutu au ales antrenorul pentru FCSB: „Cel mai potrivit” / „O glumă?”
2
Cristiano Bergodi, întrebat ce adversară dorește în finala Cupei României Betano
0
Bogdan Andone, după eșecul din semifinalele Cupei României Betano: „Se adună dezamăgirile”
3
Eroul lui U Cluj se întoarce la locul faptei: „Aceste mingi au venit ca ghiulelele”
0
Știri din fotbal internațional
Ce înseamnă cele două cuvinte strigate de Cristi Chivu, imediat după Inter - Como
0
Italienii de la Gazzetta dello Sport au văzut ce a făcut Chivu în minutul 60 și prevăd ceva măreț: „Totul e posibil acum”
0
Real Madrid și-a revenit în campionat după eliminarea din Liga Campionilor » Clasamentul
1
Aer de DUBLA ISTORICĂ! Cristi Chivu se califică într-un mod fantastic în finala Cupei Italiei » În minutul 68, Como o conducea pe Inter cu 2-0
9
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
România a cumpărat Portul Giurgiulești din Republica Moldova: „Va servi în ...
Libertatea
Președinta Mexicului cere explicații după ce doi oficiali americani care ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
Piesa aia International Love e facuta cu dedicatie pentru Mache...era in afara ariei nationale si facea si el un sex cu mana :))))
Zotta nu e ala care isi inchiria vilele cu peste 2.500 de euro pe luna jucatorilor straini care jucau la Rapid ? Iar banii ii platea clubul ? Moralist, moralist, nu gluma! Lasa ca o sa vina in Giulesti si o sa fie scuipat, cum de altfel sunt scuipati toti antrenorii care vin in Giulesti, pentru ca deasupra bancii de rezerve se afla un cuib de cuci. Ala nu e stadion, e jungla. Pornind de la toaletele alea care sunt un focar de infectii la peluza aia inchisa pentru ca exista riscul sa cada pe ei si sa le rupa aripile.
buna asta a lu zota sper insa sa stea el in genuchi... desi cu stoichita
GSP-ul a intrat in frenezie
'5-1 pentru Rapid a fost cea mai categorică victorie obţinută de gruparea giuleşteană în istoria confruntărilor cu Steaua, meci disputat în primăvara lui 2010 pe Giuleşti' ... Remus draga, esti o statistica ambulanta, zii care e si cea mai categorica victorie a Stelei, daca tot ai inceput sa faci statistici, desi nu vad ce legatura are acest rezultat cu titlul artcolului tau. Sau ... nu crezi ca este mai relevant ce s-a intamplat la ultimul meci din Giulesti?
Ce atitudine de sclav are SURDU :)) Sa ingenuncheze in fata analfabetilor din tribunile stadionului steaua :))
Aia nu se mai poate numi "galerie" de azi incolo...Sa nu mergi tocmai in Giulesti sa-ti sustii echipa asta te dezonoreaza total...sa-ti cauti pretexte sa nu mergi acolo...Asa ceva nu se poate,cred ca e intoxicare !!!
O sa mearga in genunghi pana la etapa urmatoare. :))))
:))))))))))))))))))))))))
i-am batut cu 5-0 in supercupa. deci nu acel 5-1 e cea mai categorica victorie in fata lor printre marcatori sergiu radu, maldarasanu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.