Alte știri din fotbal
Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial 2026 » A început partida din „infernul” de la Istanbul!
84
Rusescu și Bourceanu s-au pronunțat pe echipa de start alesă de Mircea Lucescu
0
Pronosticul dinspre FRF, cu mai puțin de o oră înainte de Turcia - România
0
Iată „loja de Aur” a României la Istanbul! Cum au apărut Hagi, Popescu, Răducioiu și partenerele lor
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
sa vina kuba :))
Ce antrenor ar fi potrivit pentru echipa .eu zic Leo grozavu sau toni care a fost la ias
Credeți că o să pună un antrenor ..eu zic că merge tot pe amator.anul această.pina vin bani din arabia.asa merge cu antrenor amator.
Napoli! Napoli!
Domnul Nicolo Napoli .......am auzit ca si-a luat garsoniera cu chirie in Banie ......nu cred ca este doar o coincidenta !!!
Pai mai nea covrig A1 esti tu acum decit ti-ai prezentat secunzii sa stie si lumea.
E chiar amuzant sa vezi cum isi distruge asta propria creatie. Eu chiar am avut ceva simpatie pt el, ca pune suflet, dar am ajuns la concluzia ca e atat de natarau in modul cum isi gestioneaza jucaria incat nici compasiune nu merita.
Cea mai buna varianta pt voi, dintre cei enumerati, era olteanul vostru Ovidiu Burca. E' cam fixist el cu unele idei dar e' un antrenor bun si cred ca a invatat mult din perioada petrecuta la Dinamo
Mititelu nu intelege ce inseamna un antrenor…
Mai jos de Div C, nu cred ca merge Mititelu.... Numai daca il ciuruieste Razvan, mai ceva ca Nasu....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.