Comentarii (133)
dansy
dansy  •  05 Noiembrie 2020, 19:27
Postat de heatman pe 05 Noiembrie 2020, 18:18

promoveaza la pas adevarata universitatea craiova. la anu clona csu o sa fie desfiintata de adevarata universiateta craiova.

Prom oveaza pe naiba!O sustineti voi financiar???Si daca promoveaza va retrograda din primul an.Noi stim cine este familia MItitelu.

dansy
dansy  •  05 Noiembrie 2020, 19:24
Postat de heatman pe 05 Noiembrie 2020, 18:18

promoveaza la pas adevarata universitatea craiova. la anu clona csu o sa fie desfiintata de adevarata universiateta craiova.

Cine o desfiinteaza mai PRECOCULE(daca stii ce inseamna acest cuvant)?Tu si altii ca tine.V-ati pierdut mintile?

fly_vyp
fly_vyp  •  05 Noiembrie 2020, 19:22
Postat de dansy pe 05 Noiembrie 2020, 19:06

In prostia ta o companie ca FORD poate fi adusa de un primar corupt.FORD a fost adusa in baza unor intelegeri guvernamentale cu mult inainte ca OLGUTA sa insemne ceva.Pe atunci statea in genunchi sub biroul lui Vadim si lucra de zor la bosorog ca sa poata avansa.

Crezi, că dacă jignesti ai si dreptate?

dansy
dansy  •  05 Noiembrie 2020, 19:20
Postat de nicolae_zamfir pe 05 Noiembrie 2020, 18:20

''la un pas'' :))))) E o laie! Mereu e ''la un pas'' dar termina pe 5 si e hiper umilita prin preliminariile EL. Inca se mai rade de meciul cu Topola. Apoi a venit Slovan, v-a dat un spitz si v-a zburat din Europa. FC FCSB a facut si anul acesta tara de ras fiind singura echipa romaneasca eliminata de neica-nimeni Slovan Liberec.

Mai nea Zamfire dar ai socotit cate puncte a furat FCSB in primele 9 etape.Iti spun eu 9(noua) puncte.Eu daca as fi suporterul aceste mizerii de echipa mi-ar fi rusine!

dansy
dansy  •  05 Noiembrie 2020, 19:12

Procesomanul a primit ce merita.Noi cei din Craiova stiam cu cine avem deaface.Numai voi astia de la GSP l-ati promovat,la greu,ca sa atacati defapt CSU.Acum gata! Sa vedem ce mai scorniti mai neafiliatilor!

dansy
dansy  •  05 Noiembrie 2020, 19:10

Acum voi cei de la GSP ,dupa ce ati incercat sa bagati zazanie intre cele doua echipe din Craiova,ce o sa mai faceti?Mi=e mila de voi amaratilor.Cat venin ati aruncat asupra CSU si cat l-ati pupat in ........pe Mititelu!

dreptate_pt_steaua
dreptate_pt_steaua  •  05 Noiembrie 2020, 19:06
Postat de ssilvio pe 05 Noiembrie 2020, 19:03

Voi adunati 1000 de spectatori pe YOUTUBE, la meciurile din liga 3! Adica din fata tv-ului, pc-ului, telefonului, moka! DOAR 1000! Si la cea mai mare performanta a voastra (promovarea in liga 3) ati adunat 3000 de urmaritori live (si aia nu erau toti talpanisti)! Ce audienta faceti voi??? :)))))))))))

Ultimul sondaj de opinie aparut in mass-media: CĂREI ECHIPE DE FOTBAL DIN ROMANIA ÎI SUNTEȚI SUPORTER? 1. FCSB: 40,9% 2. Dinamo: 13,7% 3. CS Universitatea Craiova: 8,8% 4. CFR Cluj: 7,4% 5. CSA Steaua: 4,8% 6. Rapid: 4,7% 7. Poli Iași: 2,8% 8. Petrolul: 2,2% 9. Viitorul: 2% 10. FC Argeș: 2% 11. U Cluj: 1,8% 12. ASU Poli Timișoara: 1,4% 13. FC U Craiova 1948: 1,2% Asadar concluzia e clara, UNU din ZECE stelisti considera ca noua echipa CSA REGAL 2017 ar fi adevarata steaua, ceilalati NOUA considera ca echipa steaua este actuala fcsb, care are continuitate sportiva si a jucat neincetat inca din 1947 pana azi in liga 1!

dansy
dansy  •  05 Noiembrie 2020, 19:06
Postat de fly_vyp pe 05 Noiembrie 2020, 18:51

Sper, că de acum înainte, să fie liniște la Craiova. Acest individ a alimentat permanent starea conflictuală dintre suporteri, prin modul in care și-a arogat nefondat niste merite, a reusit sa-și atragă o parte a presei, care i-a cantat in strună o lungă perioadă de timp, sfidând și persiflând echipa din liga 1 și pe suporterii acesteia. Păcat! Este loc pentru două echipe: una Universitatea Craiova, cea din liga 1 și una în liga a doua numită FCU (fără Universitatea Craiova), căreia îi urez să promoveze. Dar, acest mititel trebuie să înțeleagă, că echipa familiei lui nu va mai avea nimic în comun cu Universitatea Craiova! Nici prin denumire, nici prin spirit. De altfel, s-a și văzut, că oamenii din oraș au ales liniștea si s-au alăturat echipei din liga 1 în detrimentul circului și scandalurilor.

In prostia ta o companie ca FORD poate fi adusa de un primar corupt.FORD a fost adusa in baza unor intelegeri guvernamentale cu mult inainte ca OLGUTA sa insemne ceva.Pe atunci statea in genunchi sub biroul lui Vadim si lucra de zor la bosorog ca sa poata avansa.

ssilvio
ssilvio  •  05 Noiembrie 2020, 19:03
Postat de Vlad Pop pe 05 Noiembrie 2020, 18:50

Hai ca asta-i buna cu "meleaone", "trelearde". Acum 2 ani cand ati vandut 42 de abonamente, este articol chiar pe gsp, unde erau milioanele alea? Pana si Chiajna sau Voluntari au vandut mai multe abonamente decat voi. O rusine fara margini. Noi in liga a 4-a am reusit sa vindem 1000 de abonamente, jucand pe un teren de antrenament (!!!). Pe 7 iunie anu asta iti aduc aminte ca stelistii adevarati au sarbatorit fix in fata stadionului Steaua iar voi ati afisat o carpa in fata Arenei Nationale? In fine, voi probabil o sa aveti casa la Arcul de Triumf, eu zic sa va obisnuiti cu ideea asta.

Voi adunati 1000 de spectatori pe YOUTUBE, la meciurile din liga 3! Adica din fata tv-ului, pc-ului, telefonului, moka! DOAR 1000! Si la cea mai mare performanta a voastra (promovarea in liga 3) ati adunat 3000 de urmaritori live (si aia nu erau toti talpanisti)! Ce audienta faceti voi??? :)))))))))))

dansy
dansy  •  05 Noiembrie 2020, 19:01
Postat de fly_vyp pe 05 Noiembrie 2020, 18:53

dacă ai bea cât beau eu, ai muri de sete!:))) Ma refeream la ceea ce a făcut pentru voi!

Bai fraiere Olguta -sticluta nu a facut nimic din ceea ce spui tu!Altii au facut lucruri pentru Craiova.Cat de prostr sau rau intentionat sa fii sa spui,de exemplu,ca ne face Olguta drumul expres.Iti aduci aminte cand a fost "inaugurat"acest drum ca la acel eveniment era o roaba sio vrei 2-3 borduri doar asa ca sa ne pacaleasca.Dupa acea timp de peste un an nu a facut nimic PSD-ul Olgutei.A trebuit sa vina acest ministru integru de la PNL ca sa inc eapa cu adevarat treaba.Acu a renuntat la oameni de treaba care au stat alaturi de ea ca sa puna pe listele de parlamentare numai parasute si proaste/prosti.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 14