Alte știri din fotbal
S-a tras la sorți play-off-ul Cupei României Betano, ultima fază înaintea grupelor
4
Fostul atacant de la Parma, prezentat oficial în Superliga
0
Rapid inovează sistemul de premiere pentru jucători: așa ceva nu s-a mai pomenit în Superliga
0
Un nou campionat în România! » Anunțul momentului: „Am început. LPF, FRF, Dedeman, Carrefour, Mobexpert, la aceeași masă. 16 cluburi, 16 milioane”
2
Știri din fotbal internațional
Supercupa Spaniei se mută la Istanbul!
0
Lovitură pentru Daniel Paraschiv: după despărțirea de Rapid, românul a rămas fără contract și în Spania
0
Cristi Chivu, peste Mourinho, Conte și Simeone » Americanii au alcătuit topul antrenorilor momentului
0
Debut amânat pentru Ionuț Radu în noul sezon din La Liga
0
Lifestyle
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
Șoc în facturi: criza energetică va duce la scumpirea energiei din această ...
Libertatea
Trei dintre cele mai înfricoșătoare eclipse solare din istorie. Haosul care ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Vântul a ajutat la salvarea curentului. România a importat de 3 ori mai ...
Libertatea
Ce salariu are popa la csa .. pentru ce cheltuie csa ul atâția bani .. ei nu au drept de promovare ... spălați banii... romanii dorm pe ei ... Dacă statul da bani în fotbal .. sa dea la toți... csa nu înseamnă fotbal .. de 6 ani vedem decât amatori ... rușine romanilor .. și *** ce susțin csa ... promovați diferențele . Maine poimâine o sa fiți în cealaltă parte ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da da. Cum îți crapă ție vena când statul își bate joc de tine.. suntem saraci dar plătim din bugetul României clone ce de 10 ani joaca la amatori . Sinse visează steaua .. Sunteți o copie.. csa .. stema făcută în 2003 de Becali.. Miu și Ogararu au jucat at la fac Păunescu di fcsb .. niciodată la csa .. oprita dinamovist .. În liga a 4 a csa nu reușește sa promoveze (ca și cum ai rămâne repetent În clasa întâi... nu ști sa faci bastonașe...) tot aud cum guita martorii lui talpan de fcsb ... le e rușine sa vorbească de clona lor .. care se bate cu Spartacus.... csa o rușine pentru romani .. ei nu au nici un rezultat.. toate victoriile csa ului sunt lipsa de fair-play .. de ce nu primește și Spartacus bani din bugetul României.. doar csa este club romanesc ? Da la toți .. ca nu ai doar un copil...
Rad de tine prostule cum o fac in fiecare zi. N-am de ce sa imi para tău. El si-a făcut datoria la Steaua cu Ajax, Chelsea, a liat campionate in fotbalul profesionist*** pentru care ii mulțumesc. Luați-l si pe Becali :)))))) Dacă visul lui era sa joace la CSA nu aștepta 4 luni oferte din liga 1 si strainate prostalau fără logica
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Misto,Oprita are acum ...motoreta pe aripi ! :))
Ce tot suferi mă fcsbistule pe aici fără decență!? Zi mai bine ca ti-a crăpat o vena de ciudă ca omul și-a îndeplinit visul de o viața: in sfârșit joaca la Steaua!!! Bun venit Adi!!!
V-a scuipat Popa? Da. Lingi acum? Da. Mai si comentezi prostule. Mai are sa îl ia CSA pe Becali de disperata ce este sa se asocieze cu FCSB, unde sunt suporterii. Oricum comandantul cred ca trebuie Arestat pentru pseudo licitația de echipamente dar mai vorbim
Cu clubul, departamentale nu au personalitate juridică individuală, toți sportivi steliști se înscriu in competiții cu același CIS. Practic un sportiv de la secția de polo, dacă e trecut pe lista înaintată FRF poate evolua și in cea de fotbal. Știu ca ai încercat sa pari deștept in cap și hâtru nevoie mare ca orice fcsbist însă te-a trădat prostia! :-))))
Prietene nu te supara dar parca inca visezi, *** cumva, "a semna in sfârșit cu clubul Armatei a fost o împlinire sufleteasca" , vorbesti de promovarea unei echipe finantata de stat in liga 1, cand nici in liga 3 nu avea ce sa caute. Popica a jucat prietene la continuatoarea STELEI de dupa 1998 pe care ati sustinut-o si acum o injurati, iar Popica e acum simbolul echipei militare renascute din bani publici in 2017 in liga 4, an in care Popica pleca la Reading. Esti amuzant!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce mare lovitura? Ca e varza acum ca jucător de fotbal
Intrebare: Adi Popa a semnat cu clubul sau cu sectia de fotbal?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.