Alte știri din fotbal
Se mai răzgândește Gigi Becali? Declarație de dragoste din Târgul de Crăciun: „Bineînțeles că vreau să vin la FCSB!”
0
„Așteptăm naționala aici!” » Euforie la Pitești, după anunțul CNI: „Ați văzut termenul de finalizare? Spuneau că nu se face arena”
0
„El e numărul 1!” » Marele Țețe Moraru i-a comparat pe Ionuț Radu și Ștefan Târnovanu
0
Trage concluziile la final de an: „Fără el, era «balamuc» la Dinamo” + „Să aduci fotbaliști, nu pe Pușcaș!”
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul finalului de an! Președintele unui colos din Europa, arestat pentru trafic și consum de cocaină!
1
Cadou incredibil de Crăciun făcut de Lyon echipei amatoare pe care a eliminat-o din Cupa Franței
0
Decizie fatală, pe teren! De ce a jucat cu o monedă în gură
0
Îi transmite răspicat lui Radu Drăgușin: „Pleacă acum de la Tottenham!”
2
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
1
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Emisiunile umoristice care iau în râs administrația Trump, amenințate cu ...
Adevărul
Condamnat după ce a cumpărat un Audi furat, fostul campion al României L-a ...
GSP SPECIAL
Veste proastă pentru Vladimir Putin. Cine este favorit să devină ...
Libertatea
Cand nu o sa joace loturile nationale?? Adica cam de la 16 aninin sus?? Sau cum.. pai asa nu mai apuca nociodata fotbalul sa joace... ce ştouri ieftine... aduca noi va lasam dar cand permite programul, adica nocioadata..
Stadioane de fotbal intretinute pe banii vostri??? Sute?? Care sunt alea??
Corect. Trebuia sa il faca din fondurile lor. Dar stadionul este facut PENTRU FOTBAL!!!
Hmmm ce tupeu!!! Pai voi la rugby jucati meciurile TEST pe stadion si altii sa nu joace??? Sa protejeze gazonul...??. pai acest stadion a fost facut PENTRU FOTBAL, cu ocazia campionatului european de FOTBAL!!! Nu inteleg cum a pus rugby-ul stapanire pe el si mai fac si programul...??? Da de acord sa joace si ei acolo fara nici o problema. Sa se faca programul sa poata juca si Dinamo meciurile oficiale, dar nu sa puna ei stapanire. Bine ca nu au spus ca sa nu joace Dinamo ca fac ei antrenamente... ca la tupeul lor e posibil...
Pe staioanele de fotbal de ce joaca doar echipe de fotbal? Ca s vreo 10 facute din bani publici in ultimii ani.
Dar sutele de stadioane de fotbal intretinute pe banii nostri sunt ok? nu are voie si rugbyul sa aiba un stadion, bai, frate, sa existe? Trebuie sa desfiintam sportul asta ca prea ne mananca fiecaruia un leu pe an!
A fost o greseala mare ca l-au facut din bugetul pt Euro 2020. Banii au venit de la fotbal, dar stadionul e folosit exclusiv de cei de la rugby. Trebuiau lasati sa faca FRR rost de fonduri. Ce au facut ei e deturnare. Nu ca nu o sa pupe Dinamo sa joace acolo, cat e Petrache nu o sa vedem niciodata fotbal acolo. Poate o data pe an sa lase nationala feminina de fotbal ca sa spuna ca e baiat bun.
Ala este un stadion cochet, nu bagi ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De acord !! Sa-l ia fed.de rugby ,dar sa-l intretina tot federatia din banii ei. Dar mie teama ca vor fi proprietari 49 de ani pe banii nostrii contrbuabilii
Da ma ca a dat de la el de pe mosie , a venit cu stadionul din Germania !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.