Alte știri din fotbal
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
0
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Surpriză pentru Universitatea Cluj! Revelația Superligii revine la națională după aproape 5 ani
0
Basarab Panduru, prima reacție după schimbările făcute de Mirel Rădoi la FCSB: „Asta vrea”
7
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor: echipele de start
1
Optimi de finală în Liga Campionilor » Surpriză imensă în Galatasaray - Liverpool + Start în alte 3 meciuri
2
Președintele lui PSG, blocat din cauza conflictului din Orientul Mijlociu, înaintea duelului cu Chelsea din Liga Campionilor
0
Mohamed Salah a scris istorie pentru Liverpool din primul minut al meciului cu Galatasaray
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
vedeti ca a jucat si UTA etapa aceasta,nu de alta dar nu vad nici un articol pe aceasta tema, si pina la urma e liderul seriei.
ce??? mai exista U CLUJ credeam ca amarati astia sau desfinta, am auzit ca nici stadion nu mai au,ia fraierit smecheri ca le face stadion sa le ia terenul.Ori cum la CLUJ aveti o echipa mare de tot CFR CLUJ, HAI STEAUA
Felicitari Dacia !
Mi-e dor de,,U''-C.F.R.SI POLI-UTA. Probabil le vom avea in campionatul viitor.
zau? esti neam cu corleone?
canadianule,in Cluj nu au ce cauta instigatorii.... eu tin cu orasul meu si nu denigrez pe U in fata CFR-ului,sau invers... stai tu in tara de hocheisti si fa banuti ca sa traiesti.... lasa-ne pe noi in tara noastra! have a nice day! sa traduc?
La Mioveni nu are Dinamo "intrare"! Aia au fost mereu cu Steaua. U Cluj castiga numai unde poate "rezolva" Dinamo.
@ pt canadianul 27.09.2009, 02:46 Folosesti un limbaj caracteristic "fanilor" celei de a doua echipa a Clujului. Pentru Cluj ar fi foarte bine sa aiba 2 echipe in Liga 1, dar din pacate "suporterii" sepcilor rosii sunt pe locurile retrogradabile si in liga 3. In Liga 1 oricum ati fi slugi la Dinamo ...
sa ne bei pu * la ma canadianule. multumim ca ai plecat din Romania, nu avem nevoie de oameni ca tine. Clujul sarbatoreste 90 de ani de UNIVERSITATEA. PT TINE MULTA MU * IEEEEEE
Ati fost pe loc de promovare ca ati jucat cu niste desculti la craiova timisoara samd.O sa prindeti un loc de div C la sfirsit de campionat j
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.