Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
daca as fi zis becalist oier ar fi fost injuratura? asta fiind ceva echivalent elucubratiilor tale de mai sus nu ar trebui sa fie cenzurate, nu? daca totusi nu se pastreaza "aceeasi unitate de masura" la moderare as putea sa-ti zic mai simplu: dolly sau batal :)
Fara injuraturi nu stii, talpanist cazarmagiu?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fuga la adunarea pe platou!
Domnisoara arbitru ne-a incantat privirile, dar jocul l-a lasat cam dur. Probabil ca asa-i place ei :))! In rest, clonatii gigisti pot vedea in imagini cum arata un echipament ROS-ALBASTRU, precum are Steaua. La echipa lor nu se pot bucura de asa ceva, au echipament corai. Bine, mai pot vedea numele STEAUA scris mare si frumos, echipament Adidas cum a avut Steaua mereu in istorie, o sigla demna de Steaua, nu freza Lisei Simpson etc. E greu cu Steaua, cand esti FC FaciCeSpuneBecali 2003.
Corect ce spui; clona CSA Talpan "s-a respectat pe sine si culorile de pe tricou", intr-un meci amical fara nicio importanta, asa cum va juca toate meciurile sezonului urmator in divizia B, neavand drept de promovare conform legii, fara nicio miza sportiva! Antrenament si atata tot, util doar pentru prostalai de felul tau, ce-si pierd vremea degeaba! Cine doreste sa vada Steaua, o cauta si o gaseste in alta parte, in niciun caz in curtea lui Talpan...)))
Aveti talpan in adn.
Corect se spune : Forta Talpan!
Oprita, spune-i lui Talpan sa-i dea in judecata!
Era un prostalau fcsbist bătrân pe aici care o tot dădea ca “e amical și nu contează scorul”, însă când ești fotbalist și te respecți pe tine și culorile sub care joci, chiar dacă “e doar amical” vei juca la victorie! Macedonenii exact asta au făcut, Steaua are asta in ADN, a fost un antrenament util pt toată lumea. Forza Steaua!!! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.