Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Ce nu înțelege Linkar, esti faptul că echipa lui .......e în Liga a II-a , ceea ce e o mare diferență !
Numai ca Blejdea nu a jucat doar sub Uhrin, ci si sub Jerry Gane si Multescu. Nu l-a avantajat nici la aia sistemul? Plus lasat liber de FC Arges dupa ce cu un sezon in urma era golgheterul lor, deci ceva s-a intamplat cu el
Metalurgistul Cugir? M-am speriat, am crezut ca Blejdea a dat gol lui Manchester City și deja regretam ca am scăpat prea repede de Coutinho de România. Că sistemul, antrenorul, colegii, gazonul și echipamentul au fost împotriva lui, acum e de înțeles de ce nu a făcut nimic la Dinamo. Îi urez succes in cariera și lui și lui Linkar asta care da mult prea mult din gura și arată prea puțin ca știe cu ce se mănâncă meseria de antrenor.
Voi n-aveti nici macar meciuri amicale. Oare de ce or fi boicotat jucătorii? Ah, n-aveti bani sa treceri strada...
Sa intelegem ca Blejdea era prea bun pentru Dinamo sau cum?
Jurnalismul sportiv e pe duca...Blejdea a dat un gol in meci amical si......impresioneaza...Vai de noi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.