Alte știri din fotbal
„Dacă îți dai seama că aici nu mai poți reveni, pleacă!” » Bogdan Stelea, sfat pentru fotbalistul de la FCSB
1
Șumudică explică ce a fost în spatele salutului „Bună seara, domnule Mihai Stoica!”
0
Farul îl vinde pe Iustin Doicaru: 1,5 milioane de euro!
3
Dinamo caută atacant, dar a mai cedat un jucător! Detaliile mutării
1
Știri din fotbal internațional
Gary Neville, dezamăgit de vedetele lui Liverpool: „Vreau să pun tunurile pe ei!”
0
Contră între noul manager al „coțofenelor” și Peter Schmeichel: „Nicio șansă!”
0
Dramatism la revenirea lui Laurențiu Reghecampf în Tunisia: duel cu 5 goluri
0
AS Roma - Fiorentina, epilogul primei etape din Serie A » Radu Drăgușin, anunțat titular
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
O iarnă ploioasă nu mai salvează Europa de secetă vara: fenomenul care ...
Libertatea
La cine se gândesc japonezii când aud de România și de ce a renunțat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă de 19 ani din Marea Britanie, campioană mondială la taekwondo, a ...
Libertatea
Ei, lasa, ca la cate injuraturi mi-am luat eu cand am zis la venirea astora 2 ca o sa il regretati pe copos......astia 2 sunt niste faliti, nu au bani nici de o rosie (desi "Masonul Unghiuta si Ghiul" are chipurile restaurant)....cred ca si butucul ala l-au cumparat ori second-hand ori in rate....Oricum, sper ca realizati smecheria, daca in februarie clubul scapa de faliment, se intoarce "victorios" copos la "cererea publicului". Daca intra in faliment, raman astia 2 papagali cu actele.....si cam atat.
CE II TOT DAM CU PROFESIONALISMUL SI DE BUN SIMT UITAM??? ATI VAZUT LA RAPID CA UNUL DIN CONDUCERE SA ISI DEA DEMISIA ????????? PENTRU CA NU FACE NIMIC , ADICA NU JUSTIFICA BANII!!!!!!!!! CAT DESPRE IONITA 2 CRED CA CONDUCEREA FARA UN MILION BANII IN MANA NICI SA NU DISCUTE ,ESTE CU O CLASA PESTE IANCU DE LA STEAUA ,.....
Imi place tactica de la Rapid ... Mai stiam o firma in Cluj care tot asa , angaja oameni si dupa 3 luni plecau ca nu luau nici un ban :))
se stia dinainte ca vine la Rapid.oricum faza e cam naspa,aceasi lipsa de profesionalism cu care ne-am obisnuit de la copos incoace.
Acum vreo trei zile (parca) citeam cum Manea ii facea muci pe oficialii stelisti precum ca acestia s-ar bucura la 200 de mii de euroi, care de fapt, sunt vreo 2 mil., bani repartizati de Mitica, Rapidului. Ma gandeam, uite ma ca Manea chiar daca e la Corona, tot ii pasa de Rapid .: ))))) Gresit, pena la urma ! Avea interes ! :)))
Nu ca ar fi cine stie ce stire, subiect de presa, dar si asa: parca stiam de cateva zile ca omul a plecat de la Rapid! Cum draq ati descoperit voi ca omul care a renuntat la functie si la munca pe care o facea fara sa fie platit (dupa declaratiile lui), se mai duce pe la ProRapid, doar asa, sa mai aveti si voi un subiect de presa!? Pe voi va si plateste cineva pentru rahaturile astea??
haha, bre ziaristule..pai tu ce crezi ca au astia bani de butuc ? poate vrei sa spui ca i'au cusut intrarea din cort..asa da
Masonilă are maniere. Pe Rada l-a spurcat, pe Sichitiu la fel. Până şi Utecilă era un gentleman faţă de el.
Exista banci incalzite pe stadioane???
Pai si care este vina Stelei aici?!Este vina Stelei ca se joaca la -5-7 grade?Este vina Stelei ca nu exista banci de rezerve incalzite pe stadioanele tarii?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.