•  15 Februarie 2009, 14:11

bERCEA ....MORI TZARANE ...SA MA FUT IN GURA TA....MORI.....

•  13 Februarie 2009, 14:19

In amicalul disputat in Copou, Cetatea Suceava a reuşit astăzi doar o remiză, scor 1-1, in compania formaţiei Politehnica II Iasi. “Galben-albaştrii” au deschis scorul incă din minutul 7, când Negru a trimis mingea in plasă cu un trasor de la 20 de metri. Gazdele au revenit pe tabela cu un sfert de oră inainte de final, când Stafie a scapat din marcajul fundaşilor suceveni şi l-a invins pe Pascal cu un şut din marginea careului. detalii pe GazetaSV .ro

•  13 Februarie 2009, 13:44

Putem sau vrem? Pai ia raspunde mai repede mai volo tu la intrebarea asta..ca v-ati gasit de 3 ori si d 3 ori as ramas pe data viitoare..timpul trece, iar voi va bateti joc de el! afara cu bercea si cu conditiile lui..sa se duca pe Estadio do Moreni! Drum bun! Ia Bacaul odata, ca nu incropi delot peste noapte..si-asa au intrat zilele in sac!