Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a defilat cu Cehia
0
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Trei sferturi dintre salbaticii tribali care au venit sa injure habar nu aveau de fotbal ...nici nu l cunosteau pe Balan ...il incurcau cu australianul Bird ...acestea s maimutele iubitoare de fotbal din booveni ...
cum sa planga dupa cei 2 mil E, cand el a luat bani de la primarie sa refaca linia de tramvai ?
Bai,mooooooooooyyyyyyyyyyyyyyystule,eu nu sunt omul lui Mititelu!!!!!!!!!L-am injurat si pe mititelu,bai sluga baaaaaaaaaaaasinoasa a Largutei!Unde mooorttzyyyyyy lu'coana maaaaa-taaaaaaa ai mai auzit tu ,bai gibon pesedist,ca o echipa intra direct in liga 2-a!Asta-nseamna ca d maine putem sa cream inca una bucata Steaua,Rapid,Dinamo,''U'Cluj, Petrolul etc si sa le bagam direct in liga a 2-a!Si ce mai urmeaza,bai trepadus slinos?Sa bagam direct echipen liga a I-a si-apoi,bomboana de pe coliva,sa cream o echipa si s-o declaram campioana Romaniei!Baaaaaaaaaagaaaaaaa-nnnnnnneeee-am poooooooooooolla-n moooortzyyyyyyyyyyy mmmmmmmmmmmmaaaaaaa-tyyyyyyyyyyyyy de sluga zeloasa si jeeggooassaaaa!
Daca noi am fi fost incurajati de cetatenii orasului Craiova ...cum au fost incurajata echipa Fc booveni de salbaticii tribali din judet ...am fi castigat cu 3-0 ... Normal ca ai nostrii au jucat timorati cand s au vazut in deplasare ...Ei au scos un 0-0 in deplasare fara jumatate din titulari ...Ferfelea,Sin ,Oprita,Plesan.Carje,Stancu...
:))) Nici Cristescu nu gasesste scuze mai penibile decat al tale.
Hai disperatilor ca a venit si 23 si a vazut toata tara ce iubiti sunteti in Craiova :))) Andrici saracul plange si acum dupa cele 2 milioane de euro pe care i-au cheltuit profesioistii lui sa faca o echipa mai slaba decat a lui Mititelu :)))
Respect,omule!Cred ca,daca prin absurd, ,,mutantul infect''CSU o sa mai existe si la anul si daca,tot prin absurd,o sa promoveze,suntem in stare la meciul cu voi cu Dinamo,sa va facem galerie!
Chit ca se pare ca avem partial pozitii antagonice,nu pot sa nu-ti dau dreptate in comentariul acesta.Am constatat totodata(printr-o telegrafica lectura a postarilor)ca esti pana la acest moment singurul sustinator al booveanului cu o gandire articulata si o exprimare de persoana educata,elemente absolut respectabile dar in egala masura mi se pare suspecta si improprie afinitatea ta pentru boovean.
Noi n am avut jumatate din titulari ...
De ce umpleaţi stadionul pentru echipa lui Mititelu acum doi-trei ani când veneau Dinamo, Steaua sau Rapid la Craiova? Atunci nu mai era înfiinţată în 2002 echipa? Cum să fie FCU înfiinţată în 2002, când CSU nu exista ca entitate juridică până anul ăsta?! Cine e CSU? O echipă inscrisă ILEGAL în liga a doua, pe filieră politică. Voi puteţi să vă păcăliţi cât vreţi, că doar la CSU sunt promisiuni mari, bani destul de mulţi şi stadion, dar nu puteţi avea pretenţia de a pune toată ţara botul la mascarada aia ieftină. E ca şi cum ai zice că spiritul Politehnicii Timişoara nu e în liga a patra (apropo, respect pentru ce e acolo!), ci la Recaş...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.