Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a defilat cu Cehia
0
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Ce țară de idioți!
Ma echilibrat, fac pariu ca tu lucrezi la micapi. In caz contrar ai o problema in a percepte realitatea. Tot stadionul v-a fluierat, iar reactia de adversitate fata de Craioveanu vine dupa comportamentul lui din ultimul an. Nu spunea el ca nicio echipa, in afara Stiintei, nu va fi acceptata de craioveni, nu spunea ca nicio echipa nu va fi tolerata pe Oblemenco? Uite ca aseara spectatorii i-au dat dreptate. In plus, l-a mancat si limba, la conferinta de presa dinaintea meciului, sa-l compare pe Balaci cu Plesan. Iar aseara pe stadion au fost foarte multi oameni cu parul sur, care ii sustinusera inainte si pe Balaci, pe Badea, pe Craioveanu, doar ca nu pot inghiti atata falsitate si minciu
frate ala va retrogradat de 2 ori , eu sunt din arges , alt tampit ca si mititelu a fost penescu , tu crezi ca vrea cineva sa mai auda de el?apropos nu cumva au fost sau mai sunt orieteni?Comentariul tău...
Fii ba serios ca nu tine nimeni cu Mititelu. 3 lucruri au fost injurate aseara: clona, Olga si Mititelu. Una e sa nu-l suporti pe Mititelu si alta sa nu iubesti Universitatea!
Am vrut sa merg la meci ca sa ma conving pe viu si ca atare trebuie sa spunem adevarul:oamenii tanjesc dupa echipa lor de suflet,drept urmare i-au injurat cu foc atat pe sarantocul tepar cat si pe primarita,care-si culege roadele pripelii cu care a fortat nastere noii echipe,chiar daca scopul era nobil..Dramatic pentru oras este ca am asistat nu la un meci de fotbal ci la o turca intre niste impostori,autointitulati fotbalisti,care nu au nicio legatura cu acest sport si care efectiv au manjit gazonul unui stadion de legenda.Iar pe acel redus chior de Gogoasa mi-as dori sa-l intalnesc in direct,sa-i corectez putin fizionomia aia de maimuta pictata.
ba da cad de prost sa fii sa tii cu mititelu cand stii ca asta a retrogradat echipa?
Un lucru e clar...ce-a fost pe vremea comunistilor e minciuna fata de ce-o sa fie de la anul daca e sa castige usl-ul cu 80% din voturi. Iti ia astia tot si n-ai ce le face. Din pacate, toti sunt la fel...sper sa castige oricare cu 51-49, ca sa mai avem o sansa!
Multumim jandarmeriei care a facut poze ...si nu i a lasat pe salbaticii tribali sa si puna carpa pe stema noastra ...O sa urmarim atent fiecare urangutan fotografiat si cum o sa l prinda politia ca macar trece strada gresit o sa l saltam la sectie ...
Toti salbaticii de au strigat pentru mitichelu si fc booveni nu merita sa mai stea ion oras ...
Sinteti citeva mii de animale manipulate de un interlop - nimic mai mult. Bine va mai caracteriza Cirtu : capul cit damigeana, mintea cit dopul. Nenorocitilor - il injurati pe cel mai bun fotbalist al Craiovei in ultimii 20 de ani, un om respectat in Romania si Spania. Asta e nivelul vostru : turma de animale, cum au fost si minerii care au devastat Bucurestiul la inceputul anilor 90. Tu vorbesti de "fete" ? Pai unde erati fetitelor cind Mititelu si-a mutat SRL la Severin ? Aaa- atunci nu vi se daduse indicatia sa faceti scandal. Unde erati fetitelor cind Mititelu ferecase stadionul in 2011 ? Ciini turbati - muscati doar la comanda interlopilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.