Alte știri din fotbal
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult!
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
Știri din fotbal internațional
Directorul GSP a vorbit cu Mircea Lucescu, imediat după FCSB - Fenerbahce: „Era și el surprins”
0
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
DAAAAA, fotbalisti de un sezon si atat ! Boudjema e prin Franta, dar nu la PSG sau Monaco ci prin ligile inferioare.
:)))) mai degraba sunt in pericol romanii nostri, vreascurile de care ziceam, asta e un african crescut pe langa desertul Negev, teoretic ar trebui sa tolereze mai bine caldura.
Pe caldurile astea face stop cardiac si daca sta pe teren 90 de minute.
Ce fotbalisti erau albin, tamuz si bokila si ce repede s-au terminat. Sunt curios pe unde e boudjema.
Vedeti-va ma de treaba, merge in L2, la ce vreascuri de jucatori am vazut acolo asta iese golgeter
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.