Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Marquinhos, căpitanul lui PSG, a intrat în istorie » Cine i-a oprit interviul la final
0
Ce s-a întâmplat la Roland Garros în momentul în care PSG a câștigat Liga Campionilor
0
Reacțiile presei din Marea Britanie, după ce Arsenal a capotat la lovituri de departajare în finala Ligii Campionilor: „Inimi frânte”
0
Mihai Stoica desconsideră un fotbalist din finala PSG - Arsenal: „Ridică trofeul Ligii, dar a fost penibil!”
1
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Pusul poalelor in cap continua...o telenovela cu nomazi si coviltire
*** .... iar culorile sa trebuie sa fie asemanatoare , dupa cum stie cel mai bine crotalie alias faxx
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Frf si Lpf au destramat atatea echipe cu nume grele,acum ultima Rapid. Ce credeti ca urmeaza sa destrame frf si lpf? Hopa: Steluta si dinamo si s-a incheiat si cu toata vrajba din Bucuresti. Ura si vrajba dintre aceste 3 echipe va disparea definitiv. A-ti vrut sa moara Rapid ,a murit. Acum frf si lpf o sa aiba grija sa moara si steaua si dinamo cat de curand,si o sa ramana concordia,viitorul si toate gloabele comunale care probabil vor devenii si campioane. Asa e pe la noi ,nu pastram traditii si derbiuri adevarate,pastram comune derbiuri si fara spectatori. Rusine LPF si FRF pentru dezatrul amplificat de voi in fotbalyl romanesc
tu esti prea prost pentru secolul acesta !
Degeaba incearca Vama orice actionariat nou ar fi suporterii adica groparii reali ai Rapidului raman aceiasi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cine se aseamna se aduna ..ambele au acelasi tata psd -ul ,cine se aseamna se aduna .. vedem ce o sa salvati la anu ..=))
peste cativa ani , acesti indivizi vor improsca cu saliva pe oricine va contesta ca a lor clona este adevaratul rapid
Mintiti ca o gazeta americana !! Presa asta numai rau a facut din goana dupa rating . Deocamdata nici nu s-a declarat falimentul oficial ,. Cit despre CSU Criaova aia au de toate numai suporteri nu . Imi aduc si acum aminte cind Universitatea juca la Bucuresti era insotita de mii de fani la care se altaau aproape toti atitia olteni care locuiau si munceau in Capitala . Csu nu au nici macar jumate din suporterii mentionati de mine la ei acasa la Craiova !! Ovidiu aka eujenia e un demagog . Cind joaca CSU la articolul lor comenteaza doi, trei maximum !!
Normal ar fi sa se faca o singura clona si aia sa apartina domnului Moraru, care detine palmaresul. Nu cred ca exista in momentul asta cineva care sa se poata ocupa mai bine de viitoarea clona decat domnul Valerii. Beti doar apa si bere Azuga. Multumim Valerii Moraru!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.