Comentarii (31)
martinica
martinica  •  07 Mai 2026, 20:35

Macar azi sa isi scoata si stadionul ala banii

martinica
martinica  •  07 Mai 2026, 20:31
Postat de forumeer.47 pe 07 Mai 2026, 20:06

Modesti sunteti voi, scribilor! E cea mai mare prezenta din tot sezonul de L2, apro 10.000 de STELISTI. Si o atmosfera cum n-o sa vedeti in viata voastra la fc fcsb 2017 Popesti Leordeni!

numai 10 mii? eu care credeam ca sunt 100 de mii? Cati someri sa fie si in tara asta?

forumeer.47
forumeer.47  •  07 Mai 2026, 20:06

Modesti sunteti voi, scribilor! E cea mai mare prezenta din tot sezonul de L2, apro 10.000 de STELISTI. Si o atmosfera cum n-o sa vedeti in viata voastra la fc fcsb 2017 Popesti Leordeni!

Anticainianticiori
Anticainianticiori  •  07 Mai 2026, 19:59

Pana acum spunea 11000 gsp ????acum au scazut la 7000 dar mai mult de 1500 nu sunt si multi copii pe invitatii din scoli si unii curiosi nu aveau ce face acasa si auzind ca sunt multi din echipa din 86 au zis hai sa ma duc si eu poate prind o poza dupa .

Hcm27
Hcm27  •  07 Mai 2026, 19:55

Cum sa joci meci aniversar de 40 de ani, de la o asa performanta, in Divizia B, cu Sepsi Sf Gheorghe?De la Barcelona la Sepsi Sf Gheorghe nu-s oare niște pași in spate?Sunt ambițiile prostești ale unui colonel de armata, susținut de niște foști generali in rezerva sau in retragere și cu sprijin politic.Si, nimeni in România nu vede asta, nu i-a nici o masura

FC.SteauaB
FC.SteauaB  •  07 Mai 2026, 19:41

E mare pacat ca se incapataneaza sa distruga aceasta istorie unica a fotbalului romanesc prin alunecarea asta sigura spre un anonimat etern. Ei chiar nu inteleg ca nu mai poti reduce la viata ceva ce efectiv nu mai exista de mai bine de 20 de ani iar astfel prefera sa o lase sa se autodistruga lent dar cert.

GasKAN
GasKAN  •  07 Mai 2026, 19:38

"clona lui Talpan "- sepsi 0-2 :))))) gol de kilograme sensibil, hai cu desființarea, Fc Steaua Bucuresti se afla in Liga I din 1947 !

Anticainianticiori
Anticainianticiori  •  07 Mai 2026, 19:10

Auzi gluma buna marca gsp????????????11000 )))) nu sunt nici 1100 dapai 11000 si din aia 1000 multi sau dus asa la misto vreme buna si adunati din scoli))

ovina2024
ovina2024  •  07 Mai 2026, 19:06

Astia sunt Steaua sau ***??

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

doar.dinamo_bucuresti
doar.dinamo_bucuresti  •  07 Mai 2026, 16:36

Și cu sergentul...zece !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează