Comentarii (31)
forumeer.47
forumeer.47  •  08 Mai 2026, 23:57
Postat de GigiMarga pe 07 Mai 2026, 22:01

Și-n toate celelalte meciuri împreună din sezonul asta nu cred că ați strâns 10 mii .

Gresit. Media de spectatori a fost, pana la meciul de ieri, de 1.800 de spectatori. Si au fost 12 meciuri acasa. Te las pe tine sa faci calculele.

forumeer.47
forumeer.47  •  08 Mai 2026, 23:51
Postat de GasKAN pe 07 Mai 2026, 20:46

Eu știu ca la celebrarea Titlui cu nr.28 pe Arena Nationala de către Fc Steaua Bucuresti prescurtare Fcsb au 56000 de stelisti autentici care strigau " Lupta Steaua", pe undeva e normal ca la Csa Steaua Armatei U.M. gen Cazarma cu Scop Sportiv de a Antrena Soldati infiintata de Mapn in Liga a-4 -a Ilfov e normal sa vina doar 11.000. doar e o echipa noua pe scena fotbalistica nu ?

Fc fcsb 2017 Popesti Leordeni nu e prescurtat de la nimic, asa au zis avocatii fecesebisti. Daca ar fi, ce ar insemna cele doua FC-uri? Fotbal Club Fotbal Club :))? Iar fc fcsb 2017 Popesti Leordeni are doar 2 titluri. In rest, la ultimele 3 meciuri ale Fc fcsb 2017 Popesti Leordeni, nu au fost atatia oameni cumulat precum la meciul Stelei de joi. Jucati cu 1-2 mii, noroc ca va pune Meemee din pix de 3 ori mai mult. Cat despre Steaua, vezi pe site-ul UEFA ce si cum, fecesebistule!

forumeer.47
forumeer.47  •  08 Mai 2026, 23:47
Postat de martinica pe 07 Mai 2026, 20:31

numai 10 mii? eu care credeam ca sunt 100 de mii? Cati someri sa fie si in tara asta?

Somerii ii poti gasi la fc fcsb din Popesti Leordeni. Sau la "palat", la idolul vostru, cu mana intinsa. Sper ca nu se simte Mustata aici :))

vidam.juhasz
vidam.juhasz  •  08 Mai 2026, 13:56
Postat de xhthu pe 08 Mai 2026, 13:26

Sa ai 3 sferturi din stadion gol la aniversarea de 40j de ani. Asta inseamna sa fii clona

Chiar așa! Unde or fi fost toți ăia 5 milioane ? :((

Hcm27
Hcm27  •  08 Mai 2026, 13:29
Postat de vidam.juhasz pe 08 Mai 2026, 13:00

Cineva chiar ar trebui să ia măsuri, să te ajute să-ți dezactivezi funcția autocorrect că-ți pune cratimele aiurea! :))

Hai, ca nu facem analiza gramaticala pe text, zău asa!

xhthu
xhthu  •  08 Mai 2026, 13:26

Sa ai 3 sferturi din stadion gol la aniversarea de 40j de ani. Asta inseamna sa fii clona

vidam.juhasz
vidam.juhasz  •  08 Mai 2026, 13:00
Postat de Hcm27 pe 07 Mai 2026, 19:55

Cum sa joci meci aniversar de 40 de ani, de la o asa performanta, in Divizia B, cu Sepsi Sf Gheorghe?De la Barcelona la Sepsi Sf Gheorghe nu-s oare niște pași in spate?Sunt ambițiile prostești ale unui colonel de armata, susținut de niște foști generali in rezerva sau in retragere și cu sprijin politic.Si, nimeni in România nu vede asta, nu i-a nici o masura

Cineva chiar ar trebui să ia măsuri, să te ajute să-ți dezactivezi funcția autocorrect că-ți pune cratimele aiurea! :))

Enora.Alessia
Enora.Alessia  •  08 Mai 2026, 11:04
Postat de Alex1235 pe 07 Mai 2026, 22:52

Chiar nu va mai saturati sa celebrati ceva ce a fost acum 40 de ani ? Sunteti patetici ! Altii se lupta sa castige in prezent, noi ne ocupam cu sarbatoritul a ceea ce a fost acum 40 de ani….

Prezent ,din pacate ,nu prea avem...

Stelistconvins
Stelistconvins  •  07 Mai 2026, 23:37

Suntem suporteri ai echipei Steaua București si iubim culorile ros _albastru.Lupta Steaua București. Ole Ole!

Sorin.durus19
Sorin.durus19  •  07 Mai 2026, 22:55

Nici unde nu exista asa scandaluri ca la noi în tara ......cu asta am spus tot

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează